GUM SensiVital+ suuvesi tundlikele hammastele 300ml

GUM SensiVital+ fluoriidiga suuvesi tagab tänu tõhusale tundlikkust vähendavale ainele kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu.

Müügihind 9.99
9.99 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 6081EMEA

Kui tunnete midagi külma, kuuma, happelist või magusat süües või juues, hambaid pestes või külma õhku sisse hingates hambavalu, võivad teil olla tundlikud hambad. GUM SensiVital+ fluoriidiga suuvesi tagab tänu tõhusale tundlikkust vähendavale ainele kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu. • Tänu kaltsiumile ning fluoriidi ja isomalti patenteeritud kombinatsioonile ennetab hambaauke ja tõhustab hambaemaili remineraliseerumist. • Hambakatuvastane toime. • Meeldiv piparmündimaitse

Loputa suud kaks korda päevas peale hammaste harjamist 30 sekundi jooksul 15 ml suuveega. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi alla 6-aastastele lastele, v.a juhul, kui seda on soovitanud tervishoiutöötaja.

Aqua, Glycerin, Potassium Nitrate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Isomalt, Sodium Benzoate, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Citrate, Aroma, PVM/MA Copolymer, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Calcium Glycerophosphate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, CI 16035. Sisaldab 0,19% naatriummonofluorofosfaati (250 ppm fluoriidioone).