BioGaia ProDentis Projekt 2=3

3-kuuline BioGaia ProDentise suuõõne probiootikumi järelravi kuur - KÜSI OMA HAMBAARSTILT!

BioGaia on innovaatiline Rootsi tervishoiutoodete ettevõte, millel on üle 25-aastane piimhappebakterit L. reuteri sisaldavate kliiniliselt tõendatud toimega toodete arendamise kogemus.

BioGaial on eetiline visioon – parandada inimeste tervist. BioGaia Prodentis sisaldab mikroorganisme, mis on täiesti looduslikud ja mida leidub tavaliselt inimorganismis.

Tervise tagamiseks peavad keha eri süsteemid olema tasakaalus. Kui tasakaal on häiritud, rikub see keha kaitsesüsteemide toimimist ja nii võivadki ilmneda erinevad terviseprobleemid. 

Projektis osalevatest hambaravikliinikutest saad osta kolm pakki suuõõne probiootikume kahe hinnaga. Vaata allpool, millised kliinikud on projektiga liitunud!

Patsiendi võit järelravi kuurist

 • Just 3-kuuline kuur tagab igemepõletiku sümptomite taandumise.
 • Probiootilised imemistabletid – kodune jätkusuutlik igemehooldus.
 • Kolmas pakk hambaravikabinetist ostes TASUTA (ostes korraga 2 pakki).

Mis on suuõõne probiootikumid?

Sõna probiootiline, mis tähendab „elu poolt”, vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on „elu vastu”. WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud.

Kellele on soovitatav BioGaia ProDentise kuur vähemalt 3 kuu vältel?

 • kroonilise parodontiidi puhul
 • veritsevate või tundlike igemete korral
 • raseduseaegse gingiviidi korral
 • diabeetikutele
 • peale hammastepuhastust ja pärlipesu
 • lastele kaariese ohu vältimiseks
 • stressirohkel perioodil
 • peale haigust ja antibiootikumikuuri
 • suure terviseriskiga eakad, osteoporoosihaiged, breketite kandjad ja suitsetajad

BioGaia Prodentis imemistableti kasutamine on lihtne, meeldiv ja väga praktiline: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

BioGaia ProDentis imemistabletid

Suuõõne probiootikumid

Probiootilised imemistabletid on täiustatud suuõõne probiootik igemeprobleemidega võitlemiseks. Sisaldab minimaalselt 200 mln elusat L. Reuteri Prodentise bakterit. Karbis 30 suhkruta probiootilist imemistabletti (piparmündimaitseline).

Teaduslikult uuritud

BioGaia ProDentist on kliiniliselt uuritud üle 20 teadusuuringu raames. Lactobacillus reuteri Prodentis kohandub hästi suu limaskestaga. BioGaia ProDentist kasutavad hambaarstid ning seda võivad ohutult tarbida lapsed, täiskasvanud, vanemaealised inimesed ja rasedad.

Mugav ja lihtne kasutada

BioGaia ProDentise soovituslik päevane kogus on vähemalt 1 tablett päevas. Laske tabletil suus aeglaselt sulada, eelistatavalt pärast hammastepesu. Esialgsed positiivsed tulemused peaksid ilmnema juba 2 nädala pärast, kui igemete ja suu loomulik kaitse on taastunud.

Projektis osalevad hambaravikliinikud

Vaata, kas Sinu hambaarst osaleb projektis!

Osalevate hambaravikliinikute nimekiri täieneb jooksvalt.

Võta ühendust oma hambaarstiga, et saada osa BioGaia ProDentis Projekti 3=2 eripakkumisest!