GUM PAROEX hambapasta 0,12% 75ml

Intensiivse toimega hambageel 0,12% CHX-ga ja 0,05% CPC-ga. Lühiajaliseks kasutamiseks.

Müügihind € 7.95 -
Kogus
-
+
Toote kood 1790EMEB

Geeli koostisse kuulub kahetoimeline hambakatu vastane süsteem, mis sisaldab järgmisi toimeaineid: Kloorheksidiindiglükonaat 0,12% – professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise taastamiseks. Laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab ja ennetab pikaks ajaks hambakattu ja periodondi terviseprobleeme põhjustavate bakterite kasvu. CPC (tsetüülpüridiinkloriid) – mikroobidevastane aine, mis võimendab kloorheksidiini toimeid ja aitab bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida. E-vitamiin, antioksüdant, mis võitleb rakkude vananemise vastu ja hoiab igemeid tervetena. Aloe Vera, mis aitab niisutada ja rahustada ärritunud igemekudesid. Provitamiin B5, mis aitab elustada teie igemeid ning säilitada nende tugevust ja toonust. Gum Paroex geel ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nagu nt naatriumlaurüülsulfaat), mis võivad ärritada igemeid, põhjustada suuõõne haavandeid või pärssida kloorheksidiini tõhusat toimet.

Kandke geel Gum Paroex pehmele hambaharjale ja harjake hambaid iga toidukorra järel või vähemalt kaks korda päevas 3 minutit. Maksimaalse toime saavutamiseks soovitatakse kasutada koos Gum Paroexi suuloputusvee või pihustiga.

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethyl Cellulose, Panthenol, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Tocopherol, Sodium Saccharin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Chloride, Cetylpyridium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Cl 42090.