GUM hambakatuvastane suuvesi 0,06% 500ml

Professionaalne abi hambakatu vastu igemete optimaalse tervise tagamiseks. Igapäevane ennetus.

Müügihind 11.35
22.70 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 1702EMEA

Kahetoimeline hambakatuvastane süsteem: Kloorheksidiindiglükonaat (0,06%) on professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise säilitamiseks. Laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab ja ennetab pikaks ajaks hambakattu ja igemeprobleeme põhjustavate bakterite kasvu. CPC (tsetüülpüridiinkloriid 0,05%) – mikroobidevastane aine, mis võimendab kloorheksidiini toimet ja aitab bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida.

Kasutamisjuhised: kasutamisvalmis, ei vaja lahjendamist. Valage mõõdunõusse 10 kuni 15 ml suuloputusvett. Loputage suud 30 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas pärast hammaste harjamist. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: AINULT TÄISKASVANUTELE. Mitte alla neelata. Ärge kasutage teadaoleva tundlikkuse või allergiate puhul toote koostisainete suhtes (nt kloorheksidiin diglükonaat). Järgige toote välispakendil toodud hoiatusi ja ettevaatusabinõusid.

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Aroma, Sodium citrate, Chlorhexidine digluconate, Cetylpyridinium chloride, Sucralose, Citric acid.