GUM Bio orgaaniline hambapasta

11.05.2021

Võib-olla on teie toidulaual juba mahetoit või kasutate looduslikke nahahooldustooteid, aga kuidas on lood suuhooldusega? Kui järele mõelda, siis paneme ju ka hambapastat iga päev suhu…

Looduslik hambapasta pakub eriti õrna hooldust, mida teie keha ja tervis väärivad. Kui orgaaniliste ja looduslike koostisosadega tooted on teie teema, siis on GUM® BIO hambapasta suurepärane valik teile ja teie perele.

Miks valida orgaaniline suuhooldus?

Hoolikalt valitud looduslikud ja orgaanilised koostisosad muudavad orgaanilised suuhoolduse lahendused eriti õrnaks. Kogu looduse headus teie igemete ja hammaste jaoks!

Kas orgaaniline hambapasta on efektiivne?

Me teame, et see on laialt levinud mure. Paljud inimesed arvavad, et kui see on looduslik, siis tõenäoliselt see ei toimi. On olemas palju naturaalseid tooteid otse loodusest, kuid mis ei kaitse tõhusalt hambaid. GUM usub, et te ei pea tegema kompromisse.

Milliseid mahetooteid tasub osta?

Rohepesu on kahjuks laialt levinud, nii et teil on täielik õigus olla kahtlustav. Tegelikult soovitamegi teil olla ettevaatlik. GUM BIO hambapasta puhul võite olla rahulik – see hambapasta on saanud nii Ecocert Greenlife COSMOS ORGANIC kui Cosmebio sertifikaadi. Need sertifikaadid tagavad, et GUM BIO hambapasta on tõepoolest orgaaniline toode. Nende ranged kriteeriumid (toote koostis, koostisosade hankimine, tootmine, pakendamine jne) kindlustavad, et toode teeb head nii teie tervisele kui ka keskkonnale. Planeedi heaolu silmas pidades on hambapasta pakendatud 100% taaskasutatavasse pappkarpi, mis on valmistatud 80% ulatuses taaskasutatud paberist. Hambapasta on ka sertifitseeritud vegan toode, nii et võite olla kindel, et teie hambapasta valik on sama eetiline kui tervislik.

 

GUM BIO ORGAANILINE hambapasta fluoriidiga 75ml