BLANX O3Xygen Power Black hambavalgendusribad

28.08.2023

Hammaste määrdumine on tingitud erinevatest elustiilidest. Kõige tavapärasemad põhjused on kohv, tee, punane vein ja suitsetamine. Aktiivsüsi aitab eemaldada need plekid hammastelt ja O3X kooslusega on võimalik saavutada veelgi valgemad hambad ja enesekindlam naeratus.

 

Täiendatud valemiga BLANX O3Xygen Power Black hambavalgendusribad vabastavad 100% loodusliku aktiivsöega kombineeritud valgendava toimega aktiivset molekulaarhapnikku, saavutades sügava ja tõhusa plekivastase toime.

O3X  vabastab hapniku jõu valgendava toimega. See on kombineeritud loodusliku aktiivsöega sügava ja tõhusa plekivastase toime saavutamiseks toiduainetes, tubakas ja jookides sisalduvate pigmentide vastu, mis võivad põhjustada hammaste kollasust.

Valgendades BLANX O3Xygen Power Black ribadega vaid 10 minutit päevas, on võimalik saavutada kuni 8 tooni valgemad hambad. BLANX hambavalgendusribad ei sisalda peroksiide ega abrasiivaineid.  Hammaste valgendamine toimub loomulikul viisil ning protsess on hambaemaili ja igemete vastu õrn.

Kõik BLANX tooted on 100% vegan ja julmusevabad!

Proovi ka teisi looduslikku aktiivsütt sisaldavaid BLANX tooteid:

BLANX Black valgendav hambapasta aktiivsöega 75ml

BLANX Black valgendav ja antibakteriaalne suuvesi 500ml