BLANX Nordic White – värskus looduse jõul

28.08.2023


BLANXi lugu algas, kui teadlased asusid ekspeditsioonile Arktika ja Skandinaavia aladele. Rännakul märgati, et kohalikel on erakordselt valged hambad. Tuli ilmsiks, et nad hõõruvad kohalikke samblike hammaste vastu, mida kasvab sealsetel aladel külluslikult.

BLANX Nordic White on värskendava toimega 100% looduslikul liustikuveel ja Islandi samblikel põhinev hambapasta. Toode sisaldab antioksüdantsete ja põletikuvastaste omadustega jõhvikaid ning niisutava toimega mineraaliderikkaid Islandi vetikaid.

Liustiku vesi on imbunud läbi poorse vulkaanilise kivimikihi, mis toimib loodusliku filtrina. Kuna vulkaanilised alad on kaitstud tööstusliku saaste eest, on sealne liustiku vesi erakordselt puhas. Koostisesse lisatud jõhvikad ja magevee- ning merevetikad on põletikuvastaste ja antioksüdantsete omadustega.

Islandi samblike kompleks aitab eemaldada emaililt pigmentladestused, taastades hammaste valge terve sära ning kaitseb bakterite ja kaariese eest.

Kui sa soovid pakkuda oma hammastele õrna, kuid tõhusat hoolitsust, säravat ja tervet hambavärvi, siis on BLANX Nordic White 100% Natural Glacial Complex hambapasta sinu jaoks ideaalne valik.

Kõik BLANX tooted on 100% vegan ja julmusevabad!

Vaata kõiki BLANX tooteid meie veebipoest SIIT!