UUS! BIOREPAIR Advanced sari tundlikkuse leevendamiseks

28.08.2023

Hammaste tundlikkus on ebamugav ja kohati isegi valulik reaktsioon näiteks kuumadele, külmadele ja happelistele toitudele/jookidele, külmale õhule või isegi hammaste harjamisele. Tundlikkust põhjustavaid faktoreid on mitmeid, aga tundlikkus ise tuleneb peamiselt kahest tegurist: hambaemaili kahjustumine ja igemete taandumine.

BIOREPAIR on loonud uue igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Advanced sarja, mis on rikastatud kõrge microRepair® sisaldusega, et saavutada veelgi paremad tulemused tundlikkuse leevendamisel.

 

Biorepair Plus Advanced Active Shield hambapasta

BIOREPAIR Plus Advanced Active Shield on uudne hambaemaili tugevdav ja seda happerünnakute ehk kaariesekahjustuste eest kaitsev hambapasta. Tootes sisalduvad microRepair® 200mg/g osakesed kinnituvad emailile, aidates parandada ja kaitsta hambapinda erosiooni ehk hamba kõvakoe happeliste kahjustuste eest.

Tsink PCA ja ksülitooli kooslus neutraliseerib bakteriaalsete hapete agressiivset toimet, mis on peamine hammaste demineraliseerimise põhjus. Demineraliseerimise käigus kaotab hambaemail osa oma mineraalsest koostisest, muutudes õhukeseks ja kergesti lagunevaks. Spetsiaalsed looduslikud peptiidid hoiavad süljes sisalduvad kaltsiumit ja fosfaati hammastel, suurendades seeläbi remineraliseerivat toimet.

Biorepair Plus Advanced Sensitivity Double Action hambapastaBIOREPAIR Plus Advanced Sensitivity Double Action on uuenduslik hammaste ülitundlikkusega võitlev ja igemeid kaitsev hambapasta. Tänu kõrgele microRepair® 240mg/g sisaldusele pakub hambapasta kiiret leevendust valule, sulgedes väikesed õõnsad torukesed ja kanalid sügaval sees. Kauakestev kaitsekiht luuakse hammastele juba peale esimest kasutuskorda.

CPC antibakteriaalne kompleks võitleb igemepiiril olevate bakteritega, mis on hambakatu ja hambakivi põhjustajateks, hoides hambakaela tugevana ja kaitstuna. Tootes sisalduvad Chios Mastiha vaigu õlid mängivad olulist rolli antibakteriaalse ja põletikuvastase toime tagamisel.

*Veelgi tugevama kaitse ja leevenduse saamiseks võib kasutada BIOREPAIR Enamel-Repair Intensive Treatment vaabaparandajat, mis on mõeldud kasutamiseks vastavalt vajadusele iga 6 kuu tagant.