Rapident tabletid hambaproteeside puhastamiseks N32

TABLETID HAMBAPROTEESIDE JA ORTODONTILISTE APARAATIDE PUHASTAMISEKS. Uus ja täiendatud koostis tagab sügava ja tõhusa hambaproteeside ja ortodontiliste aparaatide puhastusе vaid ühe minutiga!

Müügihind 5.86
0.18 / tk

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1998600

Naturaalse salveiekstrakti ning piparmündi- ja rohelise õuna aroomiga RAPIDENT tabletid toimivad proteesidel KOLMEKORDSELT: Salvei aitab eemaldada toidujääke ning võitleb happesust põhjustavate bakterite vastu, puhastades proteesid sügavuti ning hoides ära hambakatu ja -kivi tekkimise; Bikarbonaat ja roheline õun soodustavad kõige tugevamate (nt tubaka, tee ja kohvi poolt põhjustatud) laikude eemaldamist; Piparmünt eraldab meeldivat lõhna, mis mõjub hingeõhule, andes sealjuures meeldiva värskustunde.

KASUTUSJUHEND: lisage üks L’ANGELICA RAPIDENT tablett klaasi leigesse vette. Asetage proteesid klaasi nii, et need oleksid täielikult vee all; hügieen ja puhastus ühe minutiga. Veelgi täielikumaks desinfektsiooniks piisab hambaproteeside leotamisest kümne minuti jooksul. Proteesid võib jätta lahusesse kogu ööks tõstke proteesid klaasist välja ning loputage need enne uuesti kasutusele võtmist hoolikalt jooksva vee all. HOIATUSED: ÄRGE KASUTAGE LAHUST OTSE SUUS. ÄRGE KASUTAGE TOODET PÄRAST SELLE SÄILIVUSAJA LÕPPU. ÄRGE KASUTAGE TOODET AVATUD VÕI KATKISE PAKENDI KORRAL. SÄILITAGE TOODE JAHEDAS NING KUIVAS KOHAS. Allaneelamisel kahjulik. Konsulteerides arstiga võtke kaasa pakend või toote silt. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. SEEDEHÄIRE KORRAL, millega kaasneb ebemugavustunne, võtke ühendust arstiga. VASTUNÄIDISTUSED: ÄRGE KASUTAGE TOODET ÜLITUNDLIKKUSE KORRAL MÕNE KOOSTISAINE SUHTES.

Sodio Bicarbonato,Potassio Monopersolfato,Acido Citrico Anidro,Sodio Perborato Monoidrato,Sodio Percarbonato,Vp/Va Copolimero,Aroma Menta,Aroma Mela,Sodio Lauril Solfato,Magnesio Stearato,Menta Estratto Secco,Salvia Estratto Secco,Cl 42090 (Blue N 1).