PREP päikesekaitse sprei SPF50

PREP päiksekaitse sprei SPF 50 150 ml

Müügihind € 19.05
Kogus
-
+
Toote kood GA1427300

Mugavamaks kasutamiseks on pudel 360 kraadi pööratav. Tagab täieliku kaitse ja ei jäta mingeid kreemijääke. PREP sprei kaitseb päevitamisel nahka UVA/UVB kiirte kahjuliku toime eest. Rikastatud E-vitamiiniga, mis toimib kui antioksüdant ja võitleb vabade radikaalide vastu. Veekindel, ei sisalda parabeene ning dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamine: Kandke toodet peale ühtlaselt, pihustades seda nahale umbes 20 cm kauguselt. Hoiatus! Vältige kreemi sattumist silma. Vältige intensiivset keskpäevast päikesekiirgust. TÄHELEPANU! Anum on rõhu all. Kuumenemisel võib plahvatada, hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist või muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril, mis on kõrgem kui 50°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada ainult selleks ettenähtud eesmärgil. Enne kasutamist loksutada.

E-vitamiin. ALCOHOL DENAT, HOMOSALATE, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL METHOXYCI N NAMATE, BUTYL METHOXYDI BENZCYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMI DE COPOLYMER, C12-15 ALKYLBENZOATE, GLYCERIN, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, LINALOOL.