BlanX White Shock komplekt (hooldusvahend+pasta)

BlanX White Shock Treatment + Blanx White Shock hambapasta TASUTA​

1) BlanX White Shock intensiivne valguse abil valgendav hooldusvahend 50ml + LED BITE aktivaator. TAVAHIND 20,82€

2) TASUTA KAASA: BlanX White Shock Instant valgendav hambapasta 75ml. TAVAHIND 7,78€

Soodushind € 20.82
Müügihind € 28.60
Kogus
-
+

1) BlanX White Shock intensiivne valguse abil valgendav hooldusvahend 50ml + LED BITE aktivaator – BlanX White Shock hooldusvahend sisaldab suures koguses aktiivset toimeainet ActiluX. Mikrokristallid ActiluX aktiveeruvad valguse abil, reageerivad hapniku ning süljes ja suus leiduva veega ning ründavad mustust põhjustavaid molekule. BlanX White Shock veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks kasutage BlanX Led Bite aktivaatorit.

1. Kasutage hambapastat (hooldusvahendit) hammaste pesemiseks igapäevaselt kaks korda päevas.
2. Iga kord pärast hammaste harjamist pange BlanX LED Bite suhu nii, et läbipaistev plastmassist osa on vastu hambaid ja toetub huultele.
3. Vajutage nuppu ja laske BlanX LED Bite’i valgusel oma hambaid valgustada vähemalt 1 minuti jooksul. Veelgi tugevama valgendava toime saavutamiseks kasutage BlanX LED Bite’i vähemalt korra nädalas minimaalselt 10 minutit. Enne tarviku suhu asetamist lisage VAJADUSEL hooldusvahendit läbipaistvale plastmassist osale ja ajage näpuga laiali. Pärast hooldust loputage suud veega. Pidage meeles: mida rohkem ActiLux valgust saab, seda tugevam on valgendav toime! BlanX LED Bite’i valgus ei tugevda ainult valgendavat toimet, vaid aitab ennetada ka mitmete sagedaste suuõõne haiguste teket. TÄHTIS: BlanX LED on taaskasutatav! Pärast hoolduskuuri lõppu hoidke BlanX LED Bite alles – saate sellega tugevdada BlanX White Shock hambapasta efektiivsust. BlanX LED Bite’i patareid on taaslaetavad. BlanX LED Bite’i toime on tagatud ainult BlanX White Shock Blue Formula toodetega.

2) BlanX White Shock Instant valgendav hambapasta 75ml – ainuke ActiluX-il põhinev, valguse abil valgendav uuenduslik hambapasta. Samaaegselt valgendamisega, eemaldab ActiluX hambakatu ja hammaste lagunemist põhjustavad bakterid. BlanX White Shock Instant White toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.