BlanX White Shock komplekt (pastad+geelpliiats)

BlanX White Shock Protect + 2tk BlanX White Shock hambapasta = Glam Smile geelpliiats TASUTA​

1) BlanX White Shock Protect valgendav ja antibakteriaalse toimega hambapasta 50ml + LED kork-aktivaator. TAVAHIND 11,65€

2) BlanX White Shock Instant valgendav hambapasta 75ml. Täitetuub. TAVAHIND 7,78€

3) TASUTA KAASA: BlanX White Shock Glam Smile valgendav geelpliiats 12ml. TAVAHIND 17,58€

Soodushind € 27.21
Müügihind € 44.79
Kogus
-
+

1) BlanX White Shock Protect valgendav ja antibakteriaalse toimega hambapasta 50ml + LED kork-aktivaator – ainuke ActiluX-il põhinev, kahekordselt patenteeritud, valguse toimel valgendav uuenduslik hambapasta. Nüüd Blue Formula koostisega, et tagada kohene valgendav toime (аjutine optiline efekt). Antibakteriaalse toime kindlustab spetsiaalne LED kork-aktivaator, mis võimendab Actilux ja Blue Formula toimet ja tagab lisaks suuremat valgendamise efekti.

2) BlanX White Shock Instant valgendav hambapasta 75ml – ainuke ActiluX-il põhinev, valguse abil valgendav uuenduslik hambapasta. Samaaegselt valgendamisega, eemaldab ActiluX hambakatu ja hammaste lagunemist põhjustavad bakterid. BlanX White Shock Instant White toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele. Täitetuub.

3) BlanX White Shock Glam Smile valgendav geelpliiats 12ml – mugav ja praktiline geelpliiats toimib otse hambaemailil, taastab hammaste loomuliku valge värvi, eemaldades ka kõige tõrksamad plekid. Päev päeva järel muutuvad hambad iga naeratusega valgemaks ning saavad tagasi oma loomuliku sära tänu patenteeritud Actilux komponendile, mis aktiveerub valguse abil. Mitteabrasiivne ja peroksiidivaba valgendav geelpliiats on ohutu ja hea kasutada peale valgendamise protseduuri, regulaarselt iga päev ja/või tumedamate kohtade valgendamiseks.