GUM PowerCare elektriline hambahari

GUM PowerCare elektriline laetav hambahari.

Müügihind 78.96
78.96 / tk

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 4200M

GUM PowerCARE elektrilisel hambaharjal on väga peente harjastega ainulaadne harjapea, mis puhastab põhjalikult isegi raskesti ligipääsetavad kohad igemepiirist allpool ja hammaste vahel, et aidata säilitada optimaalset suuõõne tervishoidu. Selleks et aidata kaitsta hambaid ja igemeid liiga tugeva harjamise eest, on elektriline hambahari varustatud surveanduriga.

Harjal on 2 minuti taimer neljandike 30-sekundiliste signaalidega. Sellised helisignaalid näitavad, et on aeg liikuda edasi uuele neljandikule. 2 minuti lõpus kostab neli lühikest helisignaali. Pärast 2 minutit jätkab hambahari töötamist 30-sekundiliste intervallide järel kostuvate helisignaalidega.

Loe lähemalt: https://www.suuhugieen.ee/gum-powercare-elektriline-hambahari/

KUIDAS GUM® POWERCARE HAMBAHARJAGA HARJATA?

1. Kandke herneterasuurune kogus hambapastat harjaste pinnale.
2. Pange hambahari suhu nii, et harjapea asub tagumise hamba vastas. Vajutage toite-/režiiminuppu (vt joonised 1–3). Harjamiseks kasutage igapäevarežiimi või vajutage toite-/režiiminuppu uuesti, et lülitada sisse tundlike hammaste režiim.
3. Optimaalseks puhastamiseks liigutage harjapead õrnalt mööda igemepiiri hambalt-hambale nii välis- kui ka sisepinnal. Seejärel puhastage närimispind, kasutades horisontaalseid liigutusi.
4. Ärge suruge harjamisel liiga tugevalt. Iga 30-sekundilise intervalli lõpus alustage uue neljandiku puhastamist ning korrake etappi 3, kuni 2 minuti pikkune soovituslik harjamisaeg on läbi.Märkus!
Esimesel paaril kasutuspäeval võib esineda veidi veritsemist. Kui veritsemine jätkub kauem kui kaks nädalat, võtke ühendust oma hambaarstiga.

2 HARJAMISREŽIIMI

1. Igapäevarežiim – põhjalikuks ja õrnaks igapäevaseks puhastamiseks.
2. Tundlike hammaste režiim – eriti õrn režiim tundlike hammaste või tundlike igemetega inimestele.

HARJAMISREŽIIMIDE VAHETAMINE

1. Kui hambahari on sisse lülitatud (vt joonised 1–3), on see automaatselt igapäevarežiimis. Põleb roheline ülemine režiimi indikaatortuli (vt joonised 1–5).
2. Tundlike hammaste režiimi valimiseks vajutage toite-/režiiminuppu teist korda. Põleb roheline alumine režiimi indikaatortuli (vt joonised 1–5).
3. Vajutage toite-/režiiminuppu uuesti, et hambahari välja lülitada, või kaks korda, et naasta igapäevarežiimi.

MILLAL HARJAPEAD VAHETADA?

Harjapead peaks vahetama iga kolme kuu järel, nagu soovitavad hambaarstid, või varem, kui on näha, et harjased on kulunud. Kulunud harjapea ei puhasta hambaid tõhusalt.

HAMBAHARJAPEA VAHETAMINE

1. Võtke käepide ühte kätte ja harjapea teise kätte.
2. Tõmmake harjapead ülespoole nii, et see tuleb käepideme küljest lahti (vt joonis 2).
3. Kõrvaldage kasutatud harjapea ning sisestage käepidemele uus harjapea.
4. Lükake harjapead allapoole, kuni harjapea alumine osa peatub käepideme ülemises osas (vt joonised 1-1 ja 1-2 ). Sobib ainult GUM® PowerCARETM hambaharja vahetus- peadega. Muud harjapead ei ole heakskiidetud sellisel tootel kasutamiseks ning võivad garantii tühistada.