GUM PAROEX hambapasta 0,06% 75ml

Igapäevaseks hoolduseks mõeldud hambapasta 0,06% CHX- ja 0,05% CPC-ga.

Müügihind € 7.95 -
Kogus
-
+
Toote kood 1750EMEA

Hambapasta koostisse kuulub täiustatud kahetoimeline hambakatu vastane süsteem, mis sisaldab järgmisi toimeaineid: Kloorheksidiindiglükonaat 0,06% – professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise taastamiseks. Laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab ja ennetab pikaks ajaks hambakattu ja periodondi terviseprobleeme põhjustavate bakterite kasvu. CPC (tsetüülpüridiinkloriid) – mikroobidevastane aine, mis võimendab kloorheksidiini toimeid ja aitab bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida. E-vitamiin – antioksüdant, mis võitleb rakkude vananemise vastu ja hoiab igemeid tervetena. Aloe Vera – aitab ärritunud igemekudesid niisutada ja rahustada. Provitamiin B5 – aitab elustada teie igemeid elustada ning säilitada nende tugevust ja toonust. Fluoriid (1450ppm) – tagab tugeva ja terve hambaemaili. Gum Paroex Daily Prevention hambapasta ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nagu nt naatriumlaurüülsulfaat), mis võivad ärritada igemeid, põhjustada suuõõne haavandeid või pärssida kloorheksidiini tõhusat toimet.

Kandke hambapasta või geel Gum Paroex pehmele hambaharjale ja harjake hambaid iga toidukorra järel või vähemalt kaks korda päevas 3 minutit. Maksimaalse toime saavutamiseks soovitatakse kasutada koos Gum Paroexi suuloputusvee või pihustiga.

Aqua, Propylen Glycol, Glycerin, PEG – 40 Hydrogenerated Castor Oil, Aroma, Potassium Acesulfame, Chlorhexidine Digluconate, Methylparaben, Cetylpyridium Chloride, Propylparaben, C.I. 14720, Limonene.