GUM hambakatuvastane suuvesi 0,12% 300ml

Professionaalne kaitse hambakatu eest tervete igemete tagamiseks – intensiivne mõju (LÜHIAJALISEKS KASUTAMISEKS).

Müügihind 11.25
37.50 / L

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 1784EMEA1

Suuvee koostises on täiustatud kahetoimeline hambakatuvastane süsteem, mis sisaldab järgmisi toimeaineid: Kloorheksidiindiglükonaat 0,12% – professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise taastamiseks. Laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab ja ennetab pikaks ajaks hambakattu ja igemeprobleeme põhjustavate bakterite kasvu. CPC (tsetüülpüridiinkloriid) 0,05% – mikroobidevastane aine, mis võimendab kloorheksidiini toimeid ja aitab bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida.

Lühiajaliseks kasutamiseks. Kasutamisõpetus: Toode on valmis kasutamiseks lahjendamata kujul. Täitke kaasasolev kork 10-15 ml suuloputusvahendiga. Loputage suud 30 sekundit ja sülitage seejärel vedelik välja. Kasutage kaks korda päevas pärast hammaste pesemist. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Ainult täiskasvanutele. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata. Mitte kasutada, kui on teadaolev tundlikkus või allergia toote koostisainete (nt kloorheksidiindiglükonaat) vastu.

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Aroma, Chlorhexidine digluconate, Sodium citrate, Cetylpyridinium chloride, Sucralose, Citric acid, CI 14720.