GUM hambakatuvastane hambapasta 0,12% 75ml

Intensiivse toimega hambageel 0,12% CHX-ga ja 0,05% CPC-ga. Lühiajaliseks kasutamiseks.

Müügihind 10.85
10.85 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 1790EMEB

GUM hambakatuvastane 0,12% hambageel on spetsiaalselt näidustatud professionaalseks raviks hambakatu vastu hambajuureümbrise kudede kahjustuse vältimiseks (igemepõletik, parodontiit).

  • Aitab vähendada hambakatu ladestumist
  • Aitab rahustada ärritunud, veritsevaid ja tundlikke igemeid
  • Aitab säilitada igemekudede tervist

Sobib ideaalselt enne ja pärast kirurgilist sekkumist suuõõnes, hammaste väljatõmbamist ja proteeside paigaldamist.

Kloorheksidiindiglükonaadi (CHX) kui hambakatu tekkimise vastase toimeaine ja tsetüülpüridiinkloriidi (CPC) koostoimel on kauakestev võime rünnata tekkinud hambakattu ning ennetada seda põhjustavate bakterite ja toksiinide teket.

GUM hambakatu vastase 0,12% CHX hambapasta koostises on ka E-vitamiin – efektiivne antioksüdant, mis aitab neutraliseerida igemekudesid ründavaid vabu radikaale, aaloe, mis toidab ja rahustab ärritunud suukudesid ja provitamiin B5, mis elustab igemeid ja säilitab nende toonust.

Kandke hambapasta-geel pehmele GUM hambaharjale ja harjake hambaid iga toidukorra järel või vähemalt kaks korda päevas 3-5 minutit. Maksimaalse toime saavutamiseks soovitatakse kasutada koos Gum 0,2% või GUM 0,12% suuloputusveega.

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethyl Cellulose, Panthenol, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Tocopherol, Sodium Saccharin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Chloride, Cetylpyridium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Cl 42090.