GUM hambakatuvastane 0,2% CHX suuloputuslahus 300ml

Professionaalne hambakatu eemaldamine ja intensiivne igemete hooldus.

Müügihind 11.25
11.25 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 1785ID

GUM hambakatuvastane 0,2% kloorheksidiindiglükonaat on professionaalne tõhusa ja intensiivse toimega suuloputuslahus. Kloorheksidiin on ulatusliku toimespektriga antiseptikum, mis aitab eemaldada bakteriaalset hambakattu põhjustavaid kahjulikke baktereid ja seejärel takistada hambakatu uuesti tekkimist. Näidustus: Aitab rahustada ärritunud, veritsevaid ja tundlikke igemeid. Sobib ideaalselt enne ja pärast kirurgilist sekkumist suuõõnes, hammaste väljatõmbamist ja proteeside või implantaatide paigaldamist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: KASUTAGE HAMBAARSTI JÄRELEVALVE ALL.

Kasutamine: Kasutusvalmis lahus. Täitke doseerimiskork 10 ml suuveega ja loputage põhjalikult 30 sekundit. Seejärel sülitage vedelik välja. Kasutage kaks korda päevas pärast hammaste pesemist. Ärge loputage pärast suud veega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: KASUTAGE HAMBAARSTI JÄRELEVALVE ALL. Ei ole ette nähtud kasutuseks lastele. Üksnes välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata. Mitte kasutada allergiate puhul toote koostisosade vastu (nt kloorheksidiindiglükonaat).
Olenevalt suuvee kasutamise pikkuse perioodist, võib toode muuta hammaste värvi ja maitsetundlikkust. Need on ajutised ja tagasipööratavad sümptomid. Vajadusel saab hammaste värvi kergelt taastada hambaarsti juures.

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Digluconate, Aroma, Methylparaben, Sucralose, Sodium Citrate, Citric Acid, CI 14720.