GUM AFTACLEAR suuõõne haavandite suuvesi 120ml

Suuloputus suuõõne haavanditele.

Müügihind 14.96
0.12 / ml

Laos

Kogus
-
+
Toote kood 2410EPIGBA

Suuhaavandite (aftosse, stomatiidi) ja teiste kahjustuste raviks mõeldud suuvedelik, mis tagab kohest ja kauakestvat leevendust juba pärast esimest kasutuskorda. Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud. Näidustused: sobib suuhaavandite või muude suukahjustuste taastekke ja/või progresseerumise ennetamiseks. GUM AFTACLEARi ainulaadsesse koostisesse kuuluvad hüaluroonhape ning segu taimsetest ekstraktidest: ingverist ja kummelist.

Vaata INFOLEHTE

Sobib nii täiskasvanutele kui lastele üle 6 a. Kasutusjuhend: vaata pakendilt. CE märgistusega II A klassi kuuluv meditsiiniseade. Enne tarvitamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhisega. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga. Säilivuse aeg ja partii number: vaata pakendilt.

Aqua, Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Polycarbophil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Xylitol, Maltodextrin, Gluconolactone, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europea Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana extract, Calcium Gluconate, Zingiber Officinale Root Extract, CI 19140, CI 42090.