BLANX WHITE SHOCK hambapasta 75ml

Ainuke ActiluX-il põhinev, valguse abil valgendav uuenduslik hambapasta.

Müügihind 10.85
144.67 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1538500

BlanX White Shock Instant White on ainuke ActiluX-il põhinev, kahekordselt patenteeritud, valguse toimel valgendav uuenduslik hambapasta. Nüüd on täiustatud “Blue Formula” toimega, mis tagab kohese valgenduse optilise efekti. Samaaegselt valgendamisega, eemaldab ActiluX hambakatu ja hammaste lagunemist põhjustavad bakterid. BlanX White Shock Instant White toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

Paremaks tulemuseks kasuta White Shock hambapastat kaks korda päevas. Keele ja limaskestade ajutine kerge värvimuutus on tingitud hambapasta konkreetsest koostisest, see mõju kaob suu piisava loputamise korral.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite**, Sodium Fluoride, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, CI 77891, CI 42090. **ActiluX