BLANX WHITE SHOCK hooldusvahend 50ml+LED-BITE

ActiluX-il põhinev, intensiivne valguse abil valgendav hooldus LED-BITE aktivaatoriga.

Müügihind 27.21
544.20 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1971600

BlanX White Shock hooldusvahend sisaldab suures koguses aktiivset toimeainet ActiluX. Mikrokristallid ActiluX aktiveeruvad valguse abil, reageerivad hapniku ning süljes ja suus leiduva veega ning ründavad mustust põhjustavaid molekule. BlanX White Shock veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks kasutage BlanX Led Bite aktivaatorit. BlanX White Shock toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Päev päeva järel muutuvad hambad iga naeratusega valgemaks ning saavad tagasi oma loomuliku sära tänu valguse ja ActiluX koostoimele. BlanX White Shock eemaldab emaililt hambakattu ja kaariest põhjustavad bakterid ning hoiab igemeid tervete ja niisutatutena. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

1. Kasutage hambapastat (hooldusvahendit) hammaste pesemiseks igapäevaselt kaks korda päevas.
2. Iga kord pärast hammaste harjamist pange BlanX LED Bite suhu nii, et läbipaistev plastmassist osa on vastu hambaid ja toetub huultele.
3. Vajutage nuppu ja laske BlanX LED Bite’i valgusel oma hambaid valgustada vähemalt 1 minuti jooksul. Veelgi tugevama valgendava toime saavutamiseks kasutage BlanX LED Bite’i vähemalt korra nädalas minimaalselt 10 minutit. Enne tarviku suhu asetamist lisage VAJADUSEL hooldusvahendit läbipaistvale plastmassist osale ja ajage näpuga laiali. Pärast hooldust loputage suud veega. Pidage meeles: mida rohkem ActiLux valgust saab, seda tugevam on valgendav toime! BlanX LED Bite’i valgus ei tugevda ainult valgendavat toimet, vaid aitab ennetada ka mitmete sagedaste suuõõne haiguste teket. TÄHTIS: BlanX LED on taaskasutatav! Pärast hoolduskuuri lõppu hoidke BlanX LED Bite alles – saate sellega tugevdada BlanX White Shock hambapasta efektiivsust. BlanX LED Bite’i patareid on asendatavad. BlanX LED Bite’i toime on tagatud ainult BlanX White Shock Blue Formula toodetega.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Laruyl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite, Sodium Monoflurophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extracts, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090. *ActiluX