BLANX O3X Black aktiivhapnikuga ja söega valgendavad ribad N10

BLANX O3X Black aktiivhapnikuga ja söega valgendavad ribad N10. Blanx O3X Black eriti õhukesed ja painduvad valgendavad ribad muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

Müügihind 27.21
2.72 / tk

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1632400

O3X on BlanXi ainulaadne ja tõhus valem hammaste valgendamiseks professionaalsel tasemel. O3X vabastab hapniku jõu, mis eemaldab plekid ja tagab säravvalge naeratuse. Uuenduslik peroksiidivaba valem ei ole abrasiivne ning on igemete ja hambaemaili vastu õrn. Need eriti õhukesed, painduvad ribad katavad hammaste kogu pinna.

Kasutamine: 1. Paigaldage üks riba ülemisele ja teine alumisele hambareale ning tupsutage ribasid, et tagada hea kontakt hammastega. 2. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 3. Eemaldage ribad ja loputage geelijäägid veega. 4. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga.

Valgendamise näpunäited: Parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne igat valgendamist O3X või mõne muu BlanXi hambapastaga. Pärast valgendamist ära söö ega joo pigmenteerivaid toiduaineid.

Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Mitte kasutada hambaimplantaatidel, -laminaatidel või hambakroonidel. Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

Glycerin, Propylene Glycol, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Hydroxyethylcellulose, Silica, Aqua, Dicalcium Phosphate, Ozoinzed Sunflower Seed Oil, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetaria Islandica Extract, Carbomer, Phtalimidoperoxycaproic Acid, Disodium EDTA, Aroma, Sodium Hydroxyde, Menthol, Sodium Benzoate, Limonene, Citral.