BLANX O3X aktiivhapnikuga hambakaped N10

OSTA 2, MAKSA 1 EEST!
Lisa 2 toodet ostukorvi ja teine toode on Sulle 0€!

Blanx O3X Supreme aktiivhapnikuga valgendavad hambakaped N10. Blanxi O3X eeltäidetud õhukesed ja painduvad hambakaped muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

Müügihind € 39.90

Laost otsas

Toote kood GA1526800

O3X on BlanXi ainulaadne, uus ja tõhus valem hammaste valgendamiseks professionaalsel tasemel. O3X vabastab hapniku jõu, mis eemaldab plekid ja tagab säravvalge naeratuse. See uuenduslik peroksiidivaba valem ei ole abrasiivne ning on igemete ja hambaemaili vastu õrn. Need eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad hambakaped on lihtne kasutada, mistõttu sobivad need igas suuruses hammastele ja on mugavad. Kaped on loodud spetsiaalse kujuga, mis tagab hammaste  valgendamise nii eest kui ka tagant.

 

 

 

 

 

 

Kasutamine: 1. Tõmmake kaitseümbris täidetud kapelt maha. 2. Paigaldage kaped mõlemale hambareale ja tupsutage kapesid, et hambad puutuks valgendava geeliga kokku mõlemalt poolt. 3. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 4. Eemaldage kaped ja peske hammastelt geelijäägid oma lemmiku Blanxi hambapastaga. 5. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga!

Valgendamise näpunäited: parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne iga valgendamist O3X-i või mõne muu BlanXi hambapastaga. Ärge sööge ega jooge valgendamise ajal ja 15 minutit pärast valgendamist.

Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Mitte kasutada hambaimplantaatidel, -laminaatidel või tehislikel hambakroonidel. Mitte kasutada maohaavandite ja taandunud igemete korral või pärast suuoperatsiooni. Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputage silma kohe rohke veega. Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

Glycerin, Propylene Glycol, Aqua, Sodium Bicarbonate, Carbomer, Cellulose Gum, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ozonized Sunflower Seed Oil, Triethanolamine, PVP, Mentha Piperita Oil, Cetraria Islandica Extract, Sodium Benzoate.