BLANX O3X aktiivhapnikuga hambavalgendusribad N10

Blanx O3X aktiivhapnikuga hambaid valgendavad ribad N10. Blanx O3X eriti õhukesed ja painduvad valgendavad ribad muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

Müügihind 25.82

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1526900

O3X on BlanXi ainulaadne, uus ja tõhus valem hammaste valgendamiseks professionaalsel tasemel. O3X vabastab hapniku jõu, mis eemaldab plekid ja tagab säravvalge naeratuse. Uuenduslik peroksiidivaba valem ei ole abrasiivne ning on igemete ja hambaemaili vastu õrn. Need eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad ribad katavad hammaste kogu pinna.

Kasutamine: 1. Paigaldage üks riba ülemisele ja teine alumisele hambareale ning tupsutage ribasid, et tagada hea kontakt hammastega. 2. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 3. Eemaldage ribad ja loputage geelijäägid veega. 4. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga.

Valgendamise näpunäited: Parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne igat valgendamist O3X või mõne muu BlanXi hambapastaga. Pärast valgendamist ära söö ega joo pigmenteerivaid toiduaineid.

Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Mitte kasutada hambaimplantaatidel, -laminaatidel või hambakroonidel. Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ozoinzed Sunflower Seed Oil, EDTA, Citric Acid, Menthol, Cetaria Islandica Extract, Sodium Benzoate.