BlanX valgendav suuvesi 500ml

Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab terve ning valge naeratuse ning värske hingeõhu.

Müügihind € 7.30 -
Kogus
-
+
Toote kood GA1192000

BLANX Advanced Whitening VALGENDAV alkoholivaba suuvesi Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, rünnates hambakatu tekkes ja hammaste lagunemises osalevaid baktereid – mitte tavapäraselt suuõõnes leiduvaid baktereid. Sisaldab teeleheekstrakti, mis aitab suuõõnes olevaid haavandite ja paistetuste korral. Alkoholivaba: sobib õrnadele igemetele ja tundlikele hammastele. Тagab koos hambapastaga BlanX kasutamise korral põhjaliku suuõõne hoolduse. Sisaldab 0,05% naatriumfluoriidi (500 ppm). Ärge neelake toodet alla!

Juhised: Kasutusvalmis. Täitke kork 10 ml jooneni. Kuristage 60 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas enne või pärast hammaste harjamist. Ärge neelake toodet alla! Sisaldab 0,05% naatriumfluoriidi (500 ppm).

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Plantago Major Extract, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Anethole, Menthol, Allantoin, Propylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, Eugenol, CI 42051.