BlanX White Shock Protect hambapasta 50ml+LED-kork

Valgendav ja antibakteriaalse toimega hambapasta 50ml + LED kork-aktivaator.

Müügihind 14.23
284.60 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1184700

BlanX White Shock Protect ainuke ActiluX-il põhinev, kahekordselt patenteeritud, valguse toimel valgendav uuenduslik hambapasta. Nüüd Blue Formula koostisega, et tagada kohene valgendav toime (аjutine optiline efekt). Antibakteriaalse toimet kindlustab spetsiaalne LED kork-aktivaator, mis võimendab Actilux ja Blue Formula toimet ja tagab lisaks suuremat valgendamise efekti. Selle toime on garanteeritud ainult koos BlanX White Shock Protect toodetega. BlanX LED-i kasutamine aitab ennetada hambaaukude, igemepõletiku, halitoosi ja teiste sagedaste suuõõne haiguste teket. BlanX White Shock Protect toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab kollaka värvuse, samas lahendab ebaühtlase värvuse probleemi. Mitteabrasiivne peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

Kasutusjuhend: 1) Keera BlanX White Shocki tuubilt kork maha ja eemalda turvakleeps; 2) Võta karbist BlanX LED kork-aktivaator ning keera see tugevasti tuubi külge; 3) Keera kork maha ja kasuta nagu tavalist hambapastat. NB! BlanX LED kork-aktivaator on korduvkasutatav! Kui 50ml tuub tühjaks saab, siis keera BlanX LED kork selle küljest ära ja hoia alles. Osta 75ml BlanX White Shock Instant hambapasta ja kasuta seda BlanX LED kork-aktivaatoriga.

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Laruyl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite, Sodium Monoflurophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extracts, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090.