BlanX White Shock geelpliiats 12ml

Valgendav geelpliiats 12ml. Kohene valgendav toime ja suurepärane optiline efekt.

Müügihind 18.53
1,544.17 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1516700

Mugav ja praktiline geelpliiats toimib otse hambaemailil, taastab hammaste loomuliku valge värvi, eemaldades ka kõige tõrksamad plekid. Päev päeva järel muutuvad hambad iga naeratusega valgemaks ning saavad tagasi oma loomuliku sära tänu patenteeritud Actilux komponendile, mis aktiveerub valguse abil. Mitteabrasiivne ja peroksiidivaba valgendav geelpliiats on ohutu ja hea kasutada peale valgendamise protseduuri, regulaarselt iga päev ja/või tumedamate kohtade valgendamiseks. Veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks kasutage lisaks BlanX White Shock Led korki või BlanX Led Bite aktivaatorit (vaata pilti pakendi pealt, ei kuulu komplekti).

Kasutamisjuhend: 1) Eemalda kaitsekork pliiatsi pehmelt otsalt ja keera põhjas olevat kruvi, et pigistada pliiatsile piisavas koguses geeli; 2) Pärast seda kui pliiatsi pehmele osale on imbunud piisavalt geeli, hõõru pliiatsit vastu hooldust vajavaid hambaid ja jäta see toimima 15 minutiks; 3) Aseta kaitsekork tagasi; 4) Peale seda parima tulemuse saavutamiseks puhasta hambaid BlanX White Shock hambapastaga. Kausta BlanX White Shock geelpliiatsit kaks korda päevas.

Glycerin, Aqua, Isopropyl Alcohol, Tromethamine, Carbomer, Hydroxyapatite**, PVM/MA Copolymer, Aroma, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene, Eugenol, CI77891, Cl42090. **Actilux