-30%

Biorepair suuvesi alkoholi- ja kloorheksidiinivaba 500ml – PAKEND RIKUTUD

PAKEND KANNATADA SAANUD, kuid sisu korralik.

Alkoholi- ja kloorheksidiinivaba suuvesi. Tugeva antibakteriaalse toimega patenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks.

Soodushind 7.79
Müügihind 11.13
22.26 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1987400-D

Sisaldab microRepair osakesi (koosnevad tsingi ioonidega aktiveeritud tsink-hüdroksüapatiidi nimelisest ainest), mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge seeläbi taastades hambaemaili pinda. Biorepair suuvesi loob kaariese, hambakatu ja hambakivi ladestumise eest kaitsva microRepair-i kaitsekihi. Hambad on aukude tekke, hambakatu ja hambakivi eest kaitstud ning jäävad kauem tugevamaks ja tervemaks. Biorepair suuvesi on ainulaadselt viskoosne, et see paremini hammaste külge kinnituks. Nii suurendatakse microRepair-i tõhusust ja pikendatakse hambaemailile loodava kaitsekihi toimet. EI SISALDA: Alkoholi, Kloorheksidiini, Kunstlikke värvaineid.

JUHISED: Kasutusvalmis. Raputage enne kasutamist. Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ärge neelake toodet alla!

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite*, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Ricinus Communis Seed Oli, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Tromethamine, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene. *microRepair®