-40%

BIOREPAIR PRO WHITE hambapasta 75ml – PAKEND RIKUTUD

PAKEND KANNATADA SAANUD, kuid sisu korralik.

BIOREPAIR PRO WHITE valgendav ksülitooliga hambapasta.

Soodushind 4.99
Müügihind 8.32
110.93 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1730900-D

Patenteeritud valgendav hambapasta ksülitooliga igapäevaseks kasutamiseks, mis parandab hambaemaili ja taastab hammaste algset valget värvitooni. Hambapasta sisaldab üle 15% microRepair osakesi mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge seeläbi taastades hambaemaili pinda. Lisaks on koostises ka PVP polümeer, mis moodustab hammaste pinnale õhukese kile, mis kaitseb hambaid igapäevaste mehhaaniliste välistegurite ning pigmendi laikude eest, mis on tingitud suitsetamisest, kohvist, teest. Hambapasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aitades varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke. Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool.

Igapäevaseks kasutamiseks ksülitooliga hambapasta ei sisalda flouriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS). Peske hambaid 2 korda päevas 3 – 5 minutit.

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Xylitol, PVP/VA Copolymer, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. *microRepair