BIOREPAIR PLUS PRO White ksülitooliga hambapasta 75ml

Efektiivne igapäevane hooldusvahend hambakivi eemaldamise, valgendus- või pärlipesu järgseks suuhügieeniks. Meditsiinivahend.

Müügihind 10.85
144.67 / l

Laos

Kogus
-
+
Toote kood GA1327312

Patenteeritud valgendav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis parandab hambaemaili ja taastab hammaste algset valget värvitooni. PVP-tehnoloogia abil moodustub hammastele üliõhuke kaitsev kiht, mis püüab kinni hammaste värvi mõjutavad ained (kohvi, tee või veini) enne, kui need hammastele sadestuvad. Hambapasta taastab hammaste terve ja loomuliku valge värvitooni. Kõrgendatud kontsentratsiooniga microRepair-i osakesed (200mg/g) sadestuvad 50% võrra rohkem hambaemailile, ennetades söövitusi ja parandades hambaemaili. Hambapastas olevad tsingiioonid võitlevad tõhusalt hambakatu ja -kivi vastu, aidates varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke. Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool. Hambapastal on madala abrasiivsusega koostis, mis ei sisalda flouriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS).

Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hambapasta. Peske hambaid 2 korda päevas 3 – 5 minutit.

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Xylitol, VP/VA copolymer, Aroma, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. *microRepair®