BIOREPAIR PERIBIOMA PRO SUULOPUTUSVAHT 200ML

Pehme tekstuuriga Biorepair® PERIBIOMA PRO suuloputusvaht ümbritseb õrnalt põletikulised ja veritsevad igemed, pakkudes leevendust ning pikaajalist kaitset.

Müügihind 10.50
Kogus
-
+
Toote kood GA1775000

Pehme tekstuuriga Biorepair® PERIBIOMA PRO suuloputusvaht ümbritseb õrnalt põletikulised ja veritsevad igemed, pakkudes leevendust ning pikaajalist kaitset. Koostis põhineb microRepair®BIOMA hambaemaili parandavatel mikrokristallidel, millele on lisatud probiootikume – need aitavad taastada suuõõne normaalse mikrofloora ning kaitsta suuõõne põletike põhjustajate eest. Suuloputusvahule on lisatud bakteri- ja mikroobivastase toimega Chiose mastiksit. Antioksüdantide ja puhastavate ainetena on vahule lisatud A-, C- ja E-vitamiinini ning hüaluroonhapet.

KASUTAMINE: Kasuta 2 korda päevas – pihusta 2-3 korda suhu pärast hammaste pesemist. Loputa suud ilma veeta 30 sekundil. Et toode tõhusamalt mõjuks, ära loputa suud veega ning hoidu järgmise 30 min jooksul söömisest-joomisest. 200 ml vahtu vastab 500 ml suuloputusvedelikule – toodet jagub igapäevase kasutamise korral umbes kuuks ajaks. HOIATUSED:MITTE ALLA NEELATA. Biorepair® sobib lastele alates 6.а, kui nad suudavad neelamist kontrollida.

Aqua, Sorbitol, Xylitol, Zinc Hydroxyapatite*, Aroma, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum Oil,
Lactobacillus*, Bifidobacterium*,Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Hamamelis Virginiana Leaf
Extract, Spirulina Platensis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate,
Retinyl Palmitate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,
Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Maltodextrin, Sodium
Saccharin, Helianthus Annuus Seed Oil, Potassium Sorbate, BHT, Limonene, CI 16255,
microRepairBIOMA.