BioGaia Prodentis imemistabletid N30

Probiootilised imemistabletid. Täiustatud suuõõne probiootik igemeprobleemidega võitlemiseks, mis sisaldab laktobakterit Lactobacillus reuteri Prodentis. 30 suhkruta probiootilist imemistabletti (piparmündimaitseline). Toidulisand.

Müügihind € 17.90 -
Kogus
-
+
Toote kood 6339

Mis on probiootikumid? Probiootikumid on toidulisandid nagu vitamiinid ja mineraalid. Sõna probiootiline, mis tähendab „elu poolt”, vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on „elu vastu”. WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud. Lactobacillus reuteri Prodentis on BioGaia enda patenteeritud probiootilised bakterid. Kuna L. reuteri Prodentis esineb inimese kehas loomulikult, on see inimese sisemuses elamiseks ainulaadselt kohandunud. L. reuteri Prodentis on mitmes valdkonnas tervisele erakordselt ja tõendatult kasulik, mistõttu peetakse seda tõeliselt heaks probiootiliseks bakteriks.

Soovitatav annus: 1–2 tabletti päevas. Üks imemistablett sisaldab minimaalselt 200 miljonit elusat L. reuteri Prodentise bakterit. Soovitatavat päevast kogust ei tohiks ületada. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendusena.

Kasutada eelistatavalt pärast hammastepesu. Laske tabletil suus aeglaselt sulada. Koostisained: Täiteaine (isomaltoos), L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli, piparmündimaitseaine, mentoolimaitseaine, piparmündiõli ja magustaja (sukraloos). Magusainetega. Ühe tableti netomass on 800 mg.

Soovitatav annus: 1–2 tabletti päevas. Üks imemistablett sisaldab minimaalselt 200 miljonit elusat L. reuteri Prodentise bakterit. Soovitatavat päevast kogust ei tohiks ületada. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendusena.

Rasedus ja imetamine: Toodet tohib raseduse ja imetamise ajal kasutada. Millal ja kuidas BioGaia Prodentis imemistabletti kasutada? *Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel. *Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal. *BioGaia Prodentis imemistabletti kasutamine on lihtne, meeldiv ja väga praktiline: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

Hoiatus! BioGaia Prodentis on toidulisand ja seda ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana. BioGaia Prodentis ei ole igapäevaste suuhügieenivahendite asendaja. Ärge ületage soovitatud päevast kogust! Hoida kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas. Sobib taimetoitlastele. Mitte kasutada, kui foolium on katki. Netokaal: 24g. Parim enne ja toote number: vaata pakendilt. Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril maks 25˚C.

Täiteaine (isomaltoos), L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli, piparmündimaitseaine, mentoolimaitseaine, piparmündiõli ja magustaja (sukraloos). Magusainetega. Ühe tableti netomass on 800 mg.