BlanX O3X komplekt (ribad+pasta)

BlanX O3X ribad + BlanX O3X hambapasta TASUTA​

1) BLANX O3X aktiivhapnikuga hambavalgendusribad N10. TAVAHIND 24,90€

2) TASUTA KAASA: BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta 75ml. TAVAHIND 8,00€

Soodushind € 24.90
Müügihind € 32.90
Kogus
-
+

1) BLANX O3X aktiivhapnikuga hambavalgendusribad N10 – Blanx O3X eriti õhukesed ja painduvad valgendavad ribad muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

Kasutamine: 1. Paigaldage üks riba ülemisele ja teine alumisele hambareale ning tupsutage ribasid, et tagada hea kontakt hammastega. 2. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 3. Eemaldage ribad ja loputage geelijäägid veega. 4. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga.

Valgendamise näpunäited: Parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne igat valgendamist O3X või mõne muu BlanXi hambapastaga. Pärast valgendamist ära söö ega joo pigmenteerivaid toiduaineid.

Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Mitte kasutada hambaimplantaatidel, -laminaatidel või hambakroonidel. Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

2) BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta 75ml – tegemist on ainulaadse BlanXi valemiga, milles on ühendatud uudse O3X aktiivhapniku vabastamise tehnoloogia, perliidi ja looduslike Arktika samblike jõud. O3X hambapasta eemaldab aktiivselt plekid ning muudab hambad säravaks ja valgeks. BlanXi O3X hambapasta sobib suurepäraselt enne ja pärast hambavalgenduse protseduuri kasutamiseks. Kasutusjuhised: 1. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. 2. Loputage suu pärast hammaste harjamist. 3. Mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanutele.