BlanX O3X komplekt (kaped+pasta)

BlanX O3X kaped + BlanX O3X hambapasta TASUTA

1) BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendavad hambakaped N10. TAVAHIND 39,90€

2) TASUTA KAASA: BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta 75ml. TAVAHIND 8,00€

Soodushind € 39.90
Müügihind € 47.90
Kogus
-
+

1) BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendavad hambakaped N10 – Blanxi O3X eeltäidetud õhukesed ja painduvad hambakaped muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

Kasutamine: 1. Tõmmake kaitseümbris täidetud kapelt maha. 2. Paigaldage kaped mõlemale hambareale ja tupsutage kapesid, et hambad puutuks valgendava geeliga kokku mõlemalt poolt. 3. Hoidke ribasid suus 10 minutit. 4. Eemaldage kaped ja peske hammastelt geelijäägid oma lemmiku Blanxi hambapastaga. 5. Mõõtke, kui valged on teie hambad pakendi sees oleva “BlanXometer”-ga!

Valgendamise näpunäited: parema tulemuse saavutamiseks peske hambad enne iga valgendamist O3X-i või mõne muu BlanXi hambapastaga. Ärge sööge ega jooge valgendamise ajal ja 15 minutit pärast valgendamist.

Vastunäidustused: toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 14-aastastele lastele ega rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Mitte kasutada hambaimplantaatidel, -laminaatidel või tehislikel hambakroonidel. Mitte kasutada maohaavandite ja taandunud igemete korral või pärast suuoperatsiooni. Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputage silma kohe rohke veega. Hoida jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril vahemikus 15…25 °C ning eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest.

2) BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta 75ml – tegemist on ainulaadse BlanXi valemiga, milles on ühendatud uudse O3X aktiivhapniku vabastamise tehnoloogia, perliidi ja looduslike Arktika samblike jõud. O3X hambapasta eemaldab aktiivselt plekid ning muudab hambad säravaks ja valgeks. BlanXi O3X hambapasta sobib suurepäraselt enne ja pärast hambavalgenduse protseduuri kasutamiseks. Kasutusjuhised: 1. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. 2. Loputage suu pärast hammaste harjamist. 3. Mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanutele.