Looduslikud piimhappebakterid imemistablettidena

16.03.2021

BioGaia ProDentis on suuõõne hooldamiseks ettenähtud toidulisand, mis sisaldab patenteeritud piimhappebakterit nimega Lactobacillus reuteri Prodentis. Iga tablett sisaldab kuni toote säilimisaja lõpuni vähemalt 200 miljonit elusat Lactobacillus reuteri bakterit.

Teaduslikult uuritud

BioGaia ProDentist on kliiniliselt uuritud üle 20 teadusuuringu raames. Lactobacillus reuteri Prodentis kohandub hästi suu limaskestaga. BioGaia ProDentist kasutavad hambaarstid ning seda võivad ohutult tarbida lapsed, täiskasvanud, vanemaealised inimesed ja rasedad.

Mugav ja lihtne kasutada

BioGaia ProDentise soovituslik päevane kogus on vähemalt üks tablett päevas pärast õhtust hambapesu kolme kuu jooksul. Kasutage BioGaia ProDentist iga päev osana oma uuest elustiilist. Pidage meeles, et BioGaia ProDentis on Teie igapäevase suuõõnehoolduse täiendav osa.

Saadaval imemistablettidena

BioGaia ProDentis on saadaval piparmündimaitseliste imemistablettidena.  Laske tabletil suus aeglaselt sulada. Toimeained liiguvad suuõõnes ringi ja kinnituvad suu limaskestale. BioGaia ProDentise imemistabletid sisaldavad sukraloosi. Sukraloos aitab säilitada hammaste mineralisatsiooni.