VÕITJAD! Jõululoos – võida GUM PowerCare hambahari

30.11.2020

VÕITJAD LOOSITUD! Palju õnne Julia Tallinnast (tel *****074), Diana Jõhvist (tel *****114) ja Pille Kärdlast (tel *****558) – teie olete võitnud GUM PowerCare hambaharja. Panime võidud teie poole juba teele!  

———————————–

Ilus jõuluootus on käes! Võida GUM PowerCare elektriline hambahari, loosi läheb 3 auhinda.

Perioodil 30.11 – 27.12 toimuvas jõulukampaanias on auhindadeks kolm elektrilist hambaharja GUM PowerCare (80€). Loosimine toimub 28.12.2020.

Lisaks toimub sel perioodil kingikampaania – iga üle 35€ tellimusega tuleb kaasa kaks tuubi BlanX hambapastat (väärtus kokku 23.30€).

 

 

LOOSIAUHIND – GUM PowerCare hambahari

GUM PowerCARE elektrilisel hambaharjal on väga peente harjastega ainulaadne harjapea, mis puhastab põhjalikult isegi raskesti ligipääsetavad kohad igemepiirist allpool ja hammaste vahel, et aidata säilitada optimaalset suuõõne tervishoidu. Selleks et aidata kaitsta hambaid ja igemeid liiga tugeva harjamise eest, on elektriline hambahari varustatud surveanduriga.

Selleks, et osaleda loosis, telli suuhügieenitooteid – muud tegema ei peagi!

Iga veebipoes tehtud üle 10€ tellimus annab Sulle ühe hääle. Mida suurem on ostusumma, seda rohkem on hääli!

KINGITUS – kaks tuubi hambapastat

Kui Sinu tellimus Suuhügieen.ee veebipoes on suurem kui 35€, saad KINGITUSEKS kaks tuubi BlanX White Shock Protect valgendavat hambapastat LED-korgiga (50 ml). Kingituse väärtus on kokku 23.30€.

Hambapastad lisatakse Sinu tellimusele, midagi Sa ise tegema ei pea. Tasuta hambapastad saad ostuga kaasa perioodil 30.11-27.12.

BlanX White Shock Protect on ainuke ActiluX-il põhinev, kahekordselt patenteeritud, valguse toimel valgendav uuenduslik hambapasta. Nüüd Blue Formula koostisega, et tagada kohene valgendav toime (аjutine optiline efekt). Antibakteriaalse toimet kindlustab spetsiaalne LED kork-aktivaator, mis võimendab Actilux ja Blue Formula toimet ja tagab lisaks suuremat valgendamise efekti.

 

Tutvu loosimise tingimustega!

1. Korraldaja
Kampaania korraldaja on Baltic Business Partners OÜ (edaspidi korraldaja), registrikood 11077342, kontori aadress Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Eesti, e-post info@suuhugieen.ee, telefon (+372) 4 629 400.

2. Kampaania periood
Kampaania kestus: 30.11 kl 15:00 kuni 27.12.2020 kl 23:59 (kaasa arvatud).

3. Loosimise kord
Loosimise korra on korraldaja kehtestanud käesolevates tingimustes. Iga osaleja kinnitab oma osavõtuga, et kohustub aktsepteerima korraldaja poolt loosimisele kehtestatud reegleid ja kõiki korraldaja otsuseid, mis on lõplikud.

4. Loosimisel osalejad
Loosimisel osalevad kõik olemasolevad korraldaja kliendid, kes tellivad Suuhügieen.ee veebipoest tooteid. Iga 10€ tellimus annab ühe hääle. Mida rohkem hääli, seda suurem on võiduvõimalus. Näiteks: Tellides veebipoest kaupa 60€ eest (ilma transpordi maksumuseta), saab osaleja 6 häält.

Kampaanias võivad osaleda Eestis alaliselt elavad täisealised isikud. Kampaanias ei või osaleda korraldaja töötajad.

5. Auhind
Kõigi punktis 4 nimetatud tingimusele vastavate isikute vahel loositakse kampaania raames välja kolm (3) GUM PowerCare elektrilist hambaharja väärtusega 80€.

Kampaania käigus ei asendata auhinda võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

6. Loosimine
Auhinna võitja selgitatakse välja loosimise teel.

Loosimine toimub 28.12.2020. Korraldaja teatab oma andmebaasis oleva telefoninumbri ja/või e-posti aadressi kaudu võitjale tema võidust loosimisele järgneva 5 tööpäeva jooksul (v.a riiklikud pühad) ja lepib kokku auhinna kättesaamise viisi.

Kui võitjaga ei ole korraldajast olenemata põhjustel olnud võimalik loosimisele järgneva 5 tööpäeva jooksul ühendust saada (nt telefon on välja lülitatud, e-posti aadress on vale) või võitja loobub võidust teadasaamise järel auhinnast, loosib korraldaja kampaanias osalejate hulgast välja teise võitja esimese loosimisega samadel tingimustel.

7. Kampaania ja/või loosimise tühistamine
Kui ilmnevad vääramatu jõu asjaolud, on korraldajal ühepoolne õigus kampaania katkestada ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või võitjatele üle andmata, teatades sellest kampaanias osalejatele kodulehe vahendusel esimesel võimalusel.

8. Vaidlused
Kõik loosimisest tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigi seaduste järgi. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamisega tuleb saata esimesel võimalusel e-postile info@suuhugieen.ee, märgusõnaga „Jõululoos“.

Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid 7 (seitsme) tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

Lisainformatsiooni kampaaniaga seotud küsimustes saab E-R 09.00-17.00 e-posti teel info@suuhugieen.ee.