Iluprofid soovitavad! Buduaari ja Iluguru auhinnatud tooted

20.07.2020

Selle aasta ilutoodete konkursid on toonud meile kaks uut auhinda. Tutvustame värskeid võitjaid!

Iga-aastane ilutoodete konkurss on selleks aastaks läbi nii Buduaaril kui Ilugurul. Ka Suuhügieen.ee veebipoe kaks toodet on saanud iluproffide tunnustuse. Kas Sina oled neid juba proovinud?

GUM ACTIVITAL SONIC elektriline hambahari

GUM ACTIVITAL SONIC elektriline hambahari vibreerib õrnaks hammaste puhastamiseks ning stimuleerib igemeid igapäevase tervisliku suuhügieeni jaoks.

  • Buduaari Lemmik 2020 – parim innovatsioonitoode
  • Iluguru ILUTEEMANT 2020 – parim kehatoodete kategoorias

GUM ACTIVITAL Sonic harjapea võimaldab suus kergemini puhastada raskesti ligipääsetavaid kohti. Teaduslikult on tõestatud, et helivibratsioon koos pikendatud kooniliste harjastega ulatuvad 50% võrra sügavamale hammaste vahele*, eemaldavad 47x efektiivsemalt hambakattu igemepiirilt** ning jätavad igemetele ja hammastele puhta ja värske tunde. Peen käepide on ergonoomiliselt kujundatud kindlaks ja mugavaks hoidmiseks, mis võimaldab hambaharja täpselt juhtida ja liigutada. Hambahari on patareiga, seda on kerge kasutada ja mugav hoiustada.
Vaata e-poes!

 

BLANX O3X aktiivhapnikuga hambakaped N10

Blanxi O3X eeltäidetud õhukesed ja painduvad hambakaped muudavad hambad juba 5 päevaga erakordselt valgemaks.

  • Iluguru ILUTEEMANT 2020 – parim kehatoodete kategoorias

O3X on BlanXi ainulaadne, uus ja tõhus valem hammaste valgendamiseks professionaalsel tasemel. O3X vabastab hapniku jõu, mis eemaldab plekid ja tagab säravvalge naeratuse. See uuenduslik peroksiidivaba valem ei ole abrasiivne ning on igemete ja hambaemaili vastu õrn. Need eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad hambakaped on lihtne kasutada, mistõttu sobivad need igas suuruses hammastele ja on mugavad. Kaped on loodud spetsiaalse kujuga, mis tagab hammaste  valgendamise nii eest kui ka tagant.
Vaata e-poes!