GUM SensiVital+ TUNDLIKELE hammastele

19.06.2022

Kas kannatate tundlike hammaste ja igemete all? Hammaste tundlikkust esineb sageli, kuid see võib olla tüütu ja ebamugav. 

Kas olete kunagi tundnud ebamugavust, kui võtate lonksu kohvi, sööte kuuma suppi või külma jäätist või hingate sisse külma õhku? Kas hammaste harjamine või hambaniidiga puhastamine paneb mõnikord valugrimassi tegema?

Kui vastasite mõnele neist küsimustest jaatavalt, võib teil olla tekkimas hammaste ülitundlikkus. GUM® SensiVital®+ sarja tooted toovad sellele probleemile pikaajalise leevenduse.

Mis on hammaste ülitundlikkus?

Hammaste ülitundlikkus on sisuliselt ühe või mitme hamba terav valu.

 

Mis põhjustab hammaste tundlikkust?

Hammaste tundlikkus ilmneb siis, kui hamba paljastunud juurepinda ärritavad kuumad, külmad või muud aistingud.

Hambad on kaetud kaitsva emailiga, mis on kehas kõige tugevam aine. See kate ulatub hambakaelani, kus ta on eriti haavatav ja võib aja jooksul kuluda. Mis põhjustab tundlikke hambaid? Kui kaitsev emailikiht kulub, paljastub hamba ülitundlik alumine osa, mida nimetatakse dentiiniks ehk hambakaelaks.

Kuum, külm või happeline toit võib seejärel liikuda dentiini pisikestest kanalitest mööda ja jõuda hamba sees olevatesse närvidesse, põhjustades teravat valu.


Milliseid lahendusi tuleks kasutada, kui on tegemist tundlike hammastega?

Kui teil on tundlikud hambaid või igemeid, peaksite kasutama hambapastat, mis on mõeldud spetsiaalselt tundlikele hammastele, nagu GUM SensiVital®+ hambapasta.

Samuti on väga oluline kasutada pehmet hambaharja, et vältida hammaste edasist kahjustamist ja vähendada ebamugavustunnet.

Pidage nõu oma hambaarstiga, mis on tundlikkuse põhjuseks ja kuidas seda ravida. GUM® SensiVital®+ sari on loodud tundlike hammaste igapäevaseks hoolduseks, et leevendada ebamugavustunnet ja ennetada selle süvenemist. See tugevdab suu loomulikku kaitset, aidates kaitsta hambaid ja igemeid väliste ärrituste ja vananemisprotsessi eest.

Hea uudis on see, et GUM SensiVital® + hambapasta pakub kiiret ja pikaajalist leevendust. See kaitseb ja tugevdab hammaste emaili, samuti rahustab hambanärvi. GUM® SensiVital®+ hambapasta tagab kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu, moodustades hammastele kaitsva ja tundlikkust vähendava kihi.

 

GUM SensiVital®+ toodete eelised:

  • SULGEB pisikesed tuubulid, millest dentiin koosneb.
  • TUGEVDAB hambapinda, soodustades emaili ja paljastatud hambakaela remineraliseerumist.
  • RAHUSTAB tundlikke närvilõpmeid, mis on hammaste tundlikkuse allikaks.
  • ENNETAB tänu fluoriidi, isomalti ja apelsinikoorest saadud naturaalse toimeaine patenteeritud kombinatsioonile hambaauke ja juurekaariest.
  • HOIAB ÄRA igamepiiri taandumise kaariesevastase süsteemiga.
  • HOOLITSEB suuõõne kudede eest tänu unikaalselt õrnale koostisele, mis ei sisalda kangeid aineid ega alkoholi, mis vähendab ärrituste ohtu ning aitab säilitada suu mikrofloora tasakaalu.
  • Meeldiv VÄRSKE piparmündimaitse.
  • Kaitseb ja tugevdab hambakaela ja hambaemaili ning vähendab hammaste tundlikkust.

70% GUM SensiVital®+ hambapastat proovinud inimestest kinnitas hammaste tundlikkuse kohest leevenemist.

 

GUM SensiVital®+ sari e-poes