GUM SensiVital+ suuloputusvedelik tundlikele hammastele 300 ml

Tootekood: 6081EMEA
Kaubamärk:
Hind:
7,95 €
Kogus: - +

GUM® SensiVital®+ fluoriidiga suuvesi tagab tänu tõhusale tundlikkust vähendavale ainele kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu.

Kui tunnete midagi külma, kuuma, happelist või magusat süües või juues, hambaid pestes või külma õhku sisse hingates hambavalu, võivad teil olla tundlikud hambad. GUM® SensiVital®+ fluoriidiga suuvesi tagab tänu tõhusale tundlikkust vähendavale ainele kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu.
• Tänu kaltsiumile ning fluoriidi ja isomalti patenteeritud kombinatsioonile ennetab hambaauke ja tõhustab hambaemaili remineraliseerumist.
• Hambakatuvastane toime
• Meeldiv piparmündimaitse

Loputa suud kaks korda päevas peale hammaste harjamist 30 sekundi jooksul 15 ml suuveega. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi alla 6-aastastele lastele, v.a juhul, kui seda on soovitanud tervishoiutöötaja.

Aqua, Glycerin, Potassium Nitrate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Isomalt, Sodium Benzoate, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Citrate, Aroma, PVM/MA Copolymer, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Calcium Glycerophosphate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, CI 16035. Sisaldab 0,19% naatriummonofluorofos- faati (250 ppm fluoriidioone).