GUM SensiVital+ hambapasta tundlikele hammastele 75 ml

Tootekood: 6070EMEA
Kaubamärk:
Hind:
7,95 €
Kogus: - +

GUM® SensiVital®+ hambapasta tagab kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu.

Kui tunnete midagi külma, kuuma, happelist või magusat süües või juues, hambaid pestes või külma õhku sisse hingates hambavalu, võivad teil olla tundlikud hambad. GUM® SensiVital®+ hambapasta tagab kiire
ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu, moodustades hammastele kaitsva ja tundlikkust vähendava kihi. See ennetab tänu fluoriidi, isomalti ja apelsinikoorest saadud naturaalse toimeaine patenteeritud kombinatsioonile hambaauke ja juurekaariest. Hambakatuvastane toime. Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati ega nanomaterjalidena esinevaid aineid. Meeldiv piparmündimaitse. Harjake hambaid kaks korda päevas GUM® SensiVital® hambaharjaga.

Mõeldud täiskasvanutele ja lastele alates 7. eluaastast.

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Isomalt, Potassium Nitrate, Hydroxyapatite, PVM/MA Copolymer, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Cocamidopropyl Betaine, Hesperidin, Sucralose, Sodium Chloride, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Benzoate, CI 42090. Sisaldab 1,1% naatriummonofluorofosfaati (1450 ppm fluoriidioone).