GUM AFTACLEAR MR - suuõõne haavandite suuvesi, 120 ml

Tootekood: 2410EPIGB
Kaubamärk:
Hind:
9,90 €
Kogus: - +

Suuhaavandite (aftosse, stomatiidi) ja teiste kahjustuste raviks mõeldud suuvedelik, mis tagab kohest ja kauakestvat leevendust juba pärast esimest kasutuskorda. Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud. Näidustused: sobib suuhaavandite või muude suukahjustuste taastekke ja/või progresseerumise ennetamiseks. GUM®AFTACLEARi ainulaadsesse koostisesse kuuluvad hüaluroonhape ning segu taimsetest ekstraktidest: ingverist ja kummelist.

Sobib nii täiskasvanutele kui lastele üle 6 a. Kasutusjuhend: vaata pakendilt. CE  märgistusega II A klassi kuuluv meditsiiniseade. Enne tarvitamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhisega. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga. Säilivuse aeg  ja partii number: vaata pakendilt. 

Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana extract, Colorants (CI 19140, CI 42090).

Sarnased tooted

ActiluX®-il põhinev valgendava toimega suuvesi tagab tervet ja valget naeratust ning värsket hingeõhku

Tootekood: GA1012200
7,50 €

Kvaliteetne igemehooldus ja igemete probleemide kaitse.

Tootekood: 6061EMEA
7,95 €

Suuvesi suukuivuse korral 300 ml. Suukuivuse korral igapäevane hooldus.

Tootekood: 6030FDGB
8,80 €

Valgendav suuloputuslahus. Uus kontseptsioon plekkide ja katu vähendamiseks.

Tootekood: 1747
7,95 €
Ortodontiline suuloputusvesi - tõhusam igemekaitse ja hambaaukude vastane toime.
Tootekood: 3090
7,95 €
Kokku sobivad tooted

GEEL SUUÕÕNE HAAVANDITELE, 10ml. Suuhaavandite (aftosse, stomatiidi) ja teiste kahjustuste raviks mõeldud geel, mis tagab kohest ja kauakestvat leevendust juba pärast esimest kasutuskorda.

Tootekood: 2400IGB
9,90 €

SUUÕÕNE HAAVANDITELE, 15ml. Suuhaavandite (aftosse, stomatiidi) ja teiste kahjustuste raviks mõeldud pihusti, mis tagab kohest ja kauakestvat leevendust juba pärast esimest kasutuskorda.

Tootekood: 2420EPGB
11,90 €