BlanX NATURAL WHITENING Mouthwash 500 ML valgendav suuvesi

Tootekood: GA0645300
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
7,50 €
Kogus: - +

Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku

BLANX Advanced Whitening VALGENDAV alkoholivaba suuvesi Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, rünnates hambakatu tekkes ja hammaste lagunemises osalevaid baktereid – mitte tavapäraselt suuõõnes leiduvaid baktereid. Sisaldab teeleheekstrakti, mis aitab suuõõnes olevaid haavandite ja paistetuste korral. Alkoholivaba: sobib õrnadele igemetele ja tundlikele hammastele. Тagab koos hambapastaga BlanX kasutamise korral põhjaliku suuõõne hoolduse. Sisaldab 0,05% naatriumfluoriidi (500 ppm). Ärge neelake toodet alla!

Kasutusjuhend:

Kasutusvalmis. Täitke kork 10 ml jooneni. Kuristage 60 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas enne või pärast hammaste harjamist.

Koostis:

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Plantago Major Extract, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Anethole, Menthol, Allantoin, Propylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, Eugenol, CI 42051.

Kasutusvalmis. Täitke kork 10 ml jooneni. Kuristage 60 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas enne või pärast hammaste harjamist.

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Plantago Major Extract, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Anethole, Menthol, Allantoin, Propylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Fluoride,   Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid,  Eugenol, CI 42051.

Sarnased tooted

Tugeva antibakteriaalse toimegapatenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks.

Tootekood: GA1297900
8,50 €

Fluoriidiga alkoholivaba suuloputusvedelik (Aloe Vera + Vitamin E + Pro-VitaminB5kaitseb tõhusalt liigsete oksüdantide eest, mis on peamiseks süüdlaseks rakkude vananemises ja kudede kahjustumises. 

 
Tootekood: 1727
7,95 €

Igapäevane hooldus ja kaitse õrnadele ja tundlikele igemetele. Professionaalne hambakatu eemaldamine igemete optimaalse tervise heaks. Alkoholivaba, 0,06% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC). Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuloputusvedelik ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1702
8,50 €

Alkoholivaba suuloputusvedelik 0,12% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC) Rahustab ärritunud igemeid. Vähendab hambakatu teket. Taastab igemekudesid ja parandab nende tervislikku seisundit. Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuõõne suuvesi ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1784
8,50 €
Ortodontiline suuloputusvesi - tõhusam igemekaitse ja hambaaukude vastane toime.
Tootekood: 3090
7,95 €