Biorepair suuvesi ALKOHOLI- JA KLOORHEKSIDIINIVABA, 500 ml

Tootekood: GA1297900
Kaubamärk:
Hind:
8,50 €
Kogus: - +

Sisaldab microRepair® osakesi (koosnevad tsingi ioonidega aktiveeritud tsink-hüdroksüapatiidi nimelisest ainest), mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge seeläbi taastades hambaemaili pinda. Biorepair® suuvesi loob kaariese, hambakatu ja hambakivi ladestumise eest kaitsva microRepair®-i kaitsekihi.Hambad on aukude tekke, hambakatu ja hambakivi eest kaitstud ning jäävad kauem tugevamaks ja tervemaks.Biorepair® suuvesi on ainulaadselt viskoosne, et see paremini hammaste külge kinnituks. Nii suurendatakse microRepair®-i tõhusust ja pikendatakse hambaemailile loodava kaitsekihi toimet. EI SISALDA: Alkoholi, Kloorheksidiini, Kunstlikke värvaineid.

Kasutusvalmis. Raputage enne kasutamist. Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ärge neelake toodet alla!

Sarnased tooted

Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku

Tootekood: GA0645300
7,30 €

Fluoriidiga alkoholivaba suuloputusvedelik (Aloe Vera + Vitamin E + Pro-VitaminB5kaitseb tõhusalt liigsete oksüdantide eest, mis on peamiseks süüdlaseks rakkude vananemises ja kudede kahjustumises. 

 
Tootekood: 1727
7,95 €

Igapäevane hooldus ja kaitse õrnadele ja tundlikele igemetele. Professionaalne hambakatu eemaldamine igemete optimaalse tervise heaks. Alkoholivaba, 0,06% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC). Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuloputusvedelik ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1702
8,50 €

Alkoholivaba suuloputusvedelik 0,12% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC) Rahustab ärritunud igemeid. Vähendab hambakatu teket. Taastab igemekudesid ja parandab nende tervislikku seisundit. Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuõõne suuvesi ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1784
8,50 €

GUM® Junior suuvesi maasikamaitseline.

Tootekood: 3022EMEA
6,15 €