Biorepair suuvesi ALKOHOLI- JA KLOORHEKSIDIINIVABA 500 ml

Tootekood: GA1428900
Kaubamärk:
Hind:
8,50 €
Kogus: - +

Alkoholi- ja kloorheksidiinivaba suuvesi. Tugeva antibakteriaalse toimega patenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks.

Sisaldab microRepair® osakesi (koosnevad tsingi ioonidega aktiveeritud tsink-hüdroksüapatiidi nimelisest ainest), mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge seeläbi taastades hambaemaili pinda. Biorepair® suuvesi loob kaariese, hambakatu ja hambakivi ladestumise eest kaitsva microRepair®-i kaitsekihi.Hambad on aukude tekke, hambakatu ja hambakivi eest kaitstud ning jäävad kauem tugevamaks ja tervemaks. Biorepair® suuvesi on ainulaadselt viskoosne, et see paremini hammaste külge kinnituks. Nii suurendatakse microRepair®-i tõhusust ja pikendatakse hambaemailile loodava kaitsekihi toimet. EI SISALDA: Alkoholi, Kloorheksidiini, Kunstlikke värvaineid.

Kasutusvalmis. Raputage enne kasutamist. Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ärge neelake toodet alla!

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite*, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Ricinus Communis Seed Oli, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Tromethamine, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene. *microRepair®