Biorepair PLUS Total Protection - hambaemaili pinda parandav ja kahjulike bakterite eest kaitsev hambapasta 75 ml

Tootekood: GA1260700
Kaubamärk:
Hind:
7,65 €
Kogus: - +

Hambaemaili pinda parandav ja kahjulike bakterite eest kaitsev hambapasta. Uuenduslik hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis võitleb hambaemaili erosiooni ja kahjulike bakterite eest. Meditsiinivahend.

Biorepair® Plus Total Protection sisaldab biomimeetilisi microRepair® mikroosakesi, mis kaitsevad loomulikku hambaemaili happekahjustuste ning bakterite põhjustatud hambakatu, -kivi ja kaariese eest. Kõrgendatud kontsentratsiooniga microRepair®i osakesed (200mg/g) sadestuvad 50% võrra rohkem hambaemailile, ennetades söövitusi ja parandades hambaemaili. Hambapasta koostis on rikastatud antibakteriaalse toimega Tsink PCA-ga, mis võitleb kahjulike bakterite paljunemisе vastu (halitoosi tekitajad), tagades sellega kauakestva värske hingeõhu. Sobib nii täiskasvanutele kui lastele (alla 6.a.) kuna toode on fluoriidivaba. Hambapastal on mitteabrasiivne  koostis, mis ei sisalda parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS). Mitte alla neelata!

Sobib nii täiskasvanutele kui lastele (alla 6.a.) kuna toode on fluoriidivaba. Mitte alla neelata!

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate. *microRepair®