BIOREPAIR PLUS PRO White, 75 ml

Tootekood: GA1327300
Kaubamärk:
Hind:
7,65 €
Kogus: - +

PVP-tehnoloogia abil moodustub hammastele üliõhuke kaitsev kiht, mis püüab kinni hammaste värvi mõjutavad ained (kohvi, tee või veini) enne, kui need hammastele sadestuvad. Hambapasta taastab hammaste terve ja loomuliku valge värvitooni. Kõrgendatud kontsentratsiooniga microRepair®i osakesed (200mg/g) sadestuvad 50% võrra rohkem hambaemailile, ennetades söövitusi ja parandades hambaemaili. Hambapastas olevad tsingiioonid võitlevad tõhusalt hambakatu ja -kivi vastu, aidates varustada hambaid mineraalainetega ja hoida ära kaariese tekke. Antibakteriaalse komponendina on hambapasta koostises naturaalne ksülitool. Hambapastal on madala abrasiivsusega koostis, mis ei sisalda flouriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS).

Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hambapasta.

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Xylitol, PVP/VA copolymer, Aroma, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. *microRepair® 

Sarnased tooted

BIOREPAIR FAST SENSITIVE REPAIR kiire hammaste tundlikuse leevendamiseks hambapasta

5,90 €

Valgendav hambapasta ensüümidega, 75ml. Meditsiinivahend. Uus valgendava ja antibakteriaalse toimega mitteabrasiivne hambapasta, mis taastab hammaste valget tooni, eemaldab plekke hambaemaili pinnalt ning tagab kauakestva värske hingeõhu.

9,75 €

Ainuke ActiluX®-il põhinev, valguse abil valgendav uuenduslik hambapasta.

7,78 €

GUM Activital on universaalne hambapasta,mis hoiab hambad ja igemed terved.

7,95 €

Valgendav hambapasta. Uus kontseptsioon plekkide ja katu vähendamiseks.

7,95 €
Kokku sobivad tooted

Uuenduslik hambaemaili parandav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis kaitseb igemeid põletiku eest. Meditsiinivahend.

7,65 €

Hambapasta tundlikele hammastele, 75ml. Uuenduslik hambaemaili parandav hambapasta - hamba tundlikkuse kiire leevendus juba peale esimest kasutamist. Meditsiinivahend.

7,65 €

Uuenduslik hambapasta igapäevaseks kasutamiseks, mis võitleb hambaemaili erosiooni ja kahjulike bakterite eest. Meditsiinivahend.

7,65 €