Eesti parimad hambakliinikud

27.12.2021

Aitäh kõigile meie headele koostööpartneritele, kes aitavad meil viia ellu enda missiooni, et eestlastel oleks hea suuhügieen ja vähem suutervise probleeme.

Siit leiad hambakliinikud, keda meie hindame ja soovitame:

TALLINN
Tallinna Hambapolikliinik https://www.hambapol.ee

Unimed Kaarli hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-kaarli-hambakliinik/

Unimed Järve hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-jarve-hambakliinik/

Unimed Sõpruse hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-sopruse-hambakliinik/

Unimed Ülemiste hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-ulemiste-hambakliinik/

Unimed Sadama hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-sadama-hambakliinik/

Läänemere Hambakliinik https://lhk.ee/et

Kliinik32 Hambakliinik https://www.kliinik32.ee

Merimetsa Hambakliinik https://mhk.ee

Kreutzwaldi Hambakliinik https://kwhk.ee

Smile ID Hambakliinik https://www.smileid.ee

Blaudent Ortodontiakliinik http://www.blaudent.ee

Tõnismäe Hambaravi https://tmhambaravi.ee

ABC Dent Hambakliinik https://abcdent.eu

Lille Hambaravi https://www.lillehambaravi.ee

Viru Hambakliinik https://viruhambakliinik.ee/et/

Parodontalia Hambakliinik https://parodontalia.ee

KliinikPluss Hambaravi https://www.kliinikpluss.ee

Vagodent Hambaravi https://www.vagodent.ee

Novamed Hambakliinik https://www.novamed.ee

 

TARTU

Unimed Tartu hambakliinik https://unimed.ee/meist/hambakliinikud/unimed-tartu-hambakliinik/

Ode AS https://www.ode.ee

Stomer Hambaravi https://stomer.ee

DentalPlanet hambakliinik https://www.dentalplanet.ee

Robert Luht OÜ https://robertluht.ee

OPluss Hambakliinik https://oplusshambakliinik.ee

Orident Hambakliinik https://www.orident.ee

DTK Hambaravi https://dtk.ee

 

PÄRNU

Unimed Pärnu hambakliinik https://unimed.ee/hinnakiri/parnu/

Kalmer Lepiku Hambaravi https://www.lepikuhambaravi.ee

MyDent Hambaravikliinik https://www.mydent.ee

Jannseni Hambaravi https://www.jannseni.eu

 

RAKVERE

Rakvere Hambapolikliinik https://www.rhkliinik.ee

Tamme Hambaravi http://tammehambaravi.ee

 

VILJANDI

Uku Hambaravi https://www.ukuhambaravi.com

 

HAAPSALU
Goldent Hambahooldus OÜ http://www.goldent.ee/ (kliinikud ka Ristil ja Kullamaal)

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA!

Saadame Sulle hea suuhügieeni uudiseid