BlanX O₃X: professionaalne hammaste valgendamine sinu kodus!

19.03.2020

Meil on hea meel esitleda teile suurepärast uudist – BlanX O₃X sarja tooteid. BlanX on Itaalias suuhügieenitoodete bränd nr 1 ja hinnatud ekspert valgendamise valdkonnas.

Uus BLANX O₃X sari annab sinu hammastele suurepärased valgendavad tulemused ilma kõrvalmõjudeta. Aktiivhapniku ja arktilise sambliku ainulaadne kombinatsioon eemaldab hambapinnast sügavad pigmentsed plekid, muutes hambad intensiivselt valgeks.

Uus BlanX O₃X valgendab hambaid vaid 10 minutiga päevas ja 5 päevaga on saavutatud 4 tooni valgemad hambad! Puuduvad kahjulikud järelmõjud: uus O₃X on õrn igemetele, ei kahjusta hambaemaili ja kuna koostis ei sisalda peroksiide, ei põhjusta ka ületundlikkust.

BlanX O₃X sarja valemi efektiivsus on kliiniliselt tõestatud Modena ülikooli (Itaalia) laboratooriumis.

 

Millised on BlanX O₃X sarja tooted?

Eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad BlanX O₃X hambakaped on lihtne kasutada, mistõttu sobivad need igas suuruses hammastele ja on mugavad. Kaped on loodud spetsiaalse kujuga, mis tagab hammaste valgendamise nii eest kui ka tagant.

BlanX O₃X hambavalgendusribad on eriti õhukesed, painduvad ja läbipaistvad ribad, mis katavad hammaste kogu pinna.

Igapäevaseks valgendavaks hoolduseks kasuta BlanX O₃X Pro Shine hambapastat, et aktiivselt eemaldada plekid, muuta hambad säravaks ja säästa valgendamisel saavutatud efekti.

Need, kes on uut sarja juba proovinud, kinnitavad, et BlanX O₃X hooldused võivad sinu naeratuse heledust suurendada kuni nelja tooni võrra.

Enamus levinud valgendusmeetodeid on karmide abrasiivsete koostisainetega, kuid meie ainulaadne mitteabrasiivne koostis valgendab hambaid loomulikult, emaili kahjustamata.

ANNA OMA NAERATUSELE VÄLJAKUTSE!

BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendavad hambakaped N10

Kasuta BlanX O₃X eeltäidetud hambakapesid, et muuta oma hambad kuni 4 TOONI VALGEMAKS ainult 5 PÄEVAGA.

Ainult 10-minutise hooldusaja jooksul vabastab eksklusiivne BlanX O₃X valem hapnikuenergia, mis eemaldab plekid ja tagab kodus professionaalse valgendamise tulemuse.

Õhuke ja painduv disain sobib ideaalselt igas suuruses hambakaarega, samal ajal kui eeltäidetud kaped valgendavad hambaid nii eest kui tagant. Veelgi enam, kuna BlanX O₃X ei ole abrasiivne, ei kahjusta see sinu igemeid ega hambaemaili.

BlanX kaped on ohutud, tõhusad ja kliiniliselt testitud, 100% vegan ja julmusevabad. Naerata – kõik on muutumas palju helgemaks! OSTA E-POEST

BLANX O3X aktiivhapnikuga hambavalgendusribad N10

Ainult 5 PÄEVA erakordselt valgemate hammasteni!

Kasutades eksklusiivset BlanX O₃X valemit vabastavad valgendusribad hapnikuenergiat, et aktiivselt eemaldada plekid ja anda kodus professionaalne valgendamistulemus.

Peened kleepribad sobituvad hõlpsalt ja mugavalt sinu hammastele – ülemistele hammastele on mõeldud pikem riba ning alumistele lühem ja kitsam. BlanX O₃X toimeaeg on vaid 10 minutit, samas kui selle mitteabrasiivne ja peroksiidivaba koostis hoolib igemete ja hambaemaili tervisest.

BlanX O₃X valgendusribad on ohutud, tõhusad ja kliiniliselt testitud, 100% vegan ja julmusevabad. Säravamad, valgemad hambad on vaid paari päeva kaugusel! OSTA E-POEST

BLANX O₃X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta (75 ml)

HOIA VALGENDUSTULEMUST!

BlanX O₃X Pro Shine poleeriv hambapasta vabastab hapnikuenergia, mis koos looduslike ja professionaalsete koostisosade kombinatsiooniga annab sulle kodus erakordsed valgendamise tulemused. See on ideaalne igapäevane hambapasta valgendamisprotseduuride vahel, kui soovid valget efekti säilitada – lisaks on pasta peroksiidivaba, 100% vegan ja julmusevaba. Kui see ei pane sind naeratama, siis mis veel! OSTA E-POEST