BIOREPAIR Enamel-Repair Intensive Treatment vaabaparandaja

28.08.2023

Hammaste ülitundlikkuse põhjustajaid võib olla mitmeid: liiga agressiivne valgendamine, põletikulised igemed, happeliste söökide ja jookide tarvitamine, hammaste krigistamine, kui ka väga tugevatoimelised liimid, millega näiteks breketid hammaste külge kinnitatakse. Kõik need võivad põhjustada hambavaaba kahjustusi, mille tagajärjel pääseb sooja- ja külmatunne otse hambanärvini ja tekibki hammaste tundlikkusest tingitud valu.

 

BIOREPAIR on BIOREPAIR Enamel-Repair Intensive Treatment vaapaparandajatulnud välja uuendatud tundlikkust leevendava vaabaparandajaga BIOREPAIR Enamel-Repair Intensive Treatment. Hooldusvahend on rikastatud veelgi kõrgema kontsentratsiooniga microRepair®280mg/g mikroosakestega, mis parandavad kahjustunud hambavaapa ja sulgevad dentiini tuubulid igal kasutuskorral.  Hammaste tundlikkus väheneb juba peale esimest kasutuskorda.

 

Kuidas tundlikkust leevendav vaabaparandaja toimib?
Tootes sisalduv microRepair® parandab hambavaaba kahjustunud pealispinda, vähendades hammaste tundlikkust iga päevaga. Hammastele luuakse looduslik kaitsekiht, mis tõkestab valu. Tsingi ioonid võitlevad pisikute ja bakteritega, takistades seeläbi hambakatu kogunemist igemeservadele. MicroRepair® on võimeline kinnituma keemiliselt vaaba külge, seda remineraliseerima ja parandama.

BIOREPAIR Enamel-Repair Intensive Treatment vaabaparandaja kasutamine on kord päevas 7-10 päeva jooksul peale tavapärast hammaste harjamist. Korrata iga 6 kuu tagant või vajadusel tihedamini.

 

*Igapäevaseks kasutamiseks, lisaks BIOREPAIR vaabaparandaja kuurile,  on ülitundlikkusega võitlemiseks ja kaitsva barjääri säilitamiseks loodud BIOREPAIR Plus Advanced Active Shield ja BIOREPAIR Plus Advanced Sensitivity Double Action hambapastad.