BlanX NATURAL WHITENING Mouthwash 500 ML valgendav suuvesi

Tootekood: GA0645300
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
7,50 €
Kogus: - +

Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku

BLANX Advanced Whitening VALGENDAV alkoholivaba suuvesi Islandi sambliku ja teeleheekstrakti loodusliku toimega suuvesi, mis tagab tervet ning valget naeratust ning värsket hingeõhku. Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) takistavad pikemaks ajaks hambakatu tekkimist, ning pärsivad patogeensete mikroorganismide paljunemist, rünnates hambakatu tekkes ja hammaste lagunemises osalevaid baktereid – mitte tavapäraselt suuõõnes leiduvaid baktereid. Sisaldab teeleheekstrakti, mis aitab suuõõnes olevaid haavandite ja paistetuste korral. Alkoholivaba: sobib õrnadele igemetele ja tundlikele hammastele. Тagab koos hambapastaga BlanX kasutamise korral põhjaliku suuõõne hoolduse. Sisaldab 0,05% naatriumfluoriidi (500 ppm). Ärge neelake toodet alla!

Kasutusjuhend:

Kasutusvalmis. Täitke kork 10 ml jooneni. Kuristage 60 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas enne või pärast hammaste harjamist.

Koostis:

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Plantago Major Extract, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Anethole, Menthol, Allantoin, Propylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, Eugenol, CI 42051.

Kasutusvalmis. Täitke kork 10 ml jooneni. Kuristage 60 sekundit ja sülitage välja. Kasutage kaks korda päevas enne või pärast hammaste harjamist.

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Plantago Major Extract, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Anethole, Menthol, Allantoin, Propylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Fluoride,   Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid,  Eugenol, CI 42051.

Sarnased tooted
BLANX WHITE SHOCK  suuvesi 500 ML

ActiluX®-il põhinev valgendava toimega suuvesi tagab tervet ja valget naeratust ning värsket hingeõhku

Tootekood: GA1012200
7,50 €
Biorepair suuvesi ALKOHOLI-  JA KLOORHEKSIDIINIVABA, 500 ml

Tugeva antibakteriaalse toimegapatenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav suuvesi igapäevaseks kasutamiseks.

Tootekood: GA1297900
8,50 €
GUM PAROEX suuloputuslahus (0,06% CHX + CPC) 500 ml

Igapäevane hooldus ja kaitse õrnadele ja tundlikele igemetele. Professionaalne hambakatu eemaldamine igemete optimaalse tervise heaks. Alkoholivaba, 0,06% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC). Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuloputusvedelik ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1702
8,50 €
GUM PAROEX suuloputuslahus (0,12% CHX + CPC) 300 ml

Alkoholivaba suuloputusvedelik 0,12% kloorheksidiini ja 0,05% tsetüülpüridiinkloriidiga (CPC) Rahustab ärritunud igemeid. Vähendab hambakatu teket. Taastab igemekudesid ja parandab nende tervislikku seisundit. Maheda värske maitse ja pehmetoimelise koostisega alkoholivaba suuõõne suuvesi ei põhjusta kõrvetus- ega kipitustunnet ega suuõõne kudede ärritust.

Tootekood: 1784
8,50 €
GUM ORTHO ortodontiline suuloputusvesi 300 ml
Ortodontiline suuloputusvesi - tõhusam igemekaitse ja hambaaukude vastane toime.
Tootekood: 3090
7,95 €