BioGaia Prodentis suuõõne probiootilised imemistabletid, 30 tabl.

Tootekood: BiogProdLos
Kaubamärk:
Hind:
16,90 €
Kogus: - +

BioGaia® ProDensis probiootilised imemistabletid

Täiustatud suuõõne probiootik igemeprobleemide võitlemiseks, mis sisaldab laktobakterit Lactobacillus reuteri Prodentis. 30 suhkruta probiootilist imemistabletti (piparmündimaitseline). Toidulisand

Mis on probiootikumid?

Probiootikumid on toidulisandid nagu vitamiinid ja mineraalid. Sõna probiootiline, mis tähendab „elu poolt”, vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on „elu vastu”. WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud.

Lactobacillus reuteri Prodentis on BioGaia enda patenteeritud probiootilised bakterid. Kuna L. reuteri Prodentis esineb inimese kehas loomulikult, on see inimese sisemuses elamiseks ainulaadselt kohandunud. L. reuteri Prodentis on mitmes valdkonnas tervisele erakordselt ja tõendatult kasulik, mistõttu peetakse seda tõeliselt heaks probiootiliseks bakteriks.

 

Soovitatav annus

1–2 tabletti päevas. Üks imemistablett sisaldab minimaalselt 200 miljonit elusatL. reuteri Prodentise bakterit. Soovitatavat päevast kogust ei tohiks ületada. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendusena.

Kasutada eelistatavalt pärast hammastepesu. Laske tabletil suus aeglaselt sulada.

Koostisained

Täiteaine (isomaltoos), L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli, piparmündimaitseaine, mentoolimaitseaine, piparmündiõli ja magustaja (sukraloos). Magusainetega. Ühe tableti netomass on 800 mg.

 

Rasedus ja imetamine

Toodet tohib raseduse ja imetamise ajal kasutada.

 

Millal ja kuidas BioGaia Prodentis imemistabletti kasutada?

·        Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel.

·        Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal.

·        BioGaia Prodentis imemistabletti kasutamine on lihtne, meeldiv ja väga praktiline: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

Hoiatus!

BioGaia Prodentis on toidulisand ja seda ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

BioGaia Prodentis ei ole igapäevaste suuhügieenivahendite asendaja.

Ärge ületage soovitatud päevast kogust! Hoida kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas.

Sobib taimetoitlastele. Mitte kasutada, kui foolium on katki.

 

Netokaal: 24g

Parim enne ja toote number: vaata pakendilt

Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril maks 25˚C.